RÓŻAŃSKI Krzysztof (ur. 1966, Bydgoszcz)
Oxana, plansza komiksowa nr 1, 1990 r.
tusz/papier, 34,5 x 25 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Krzysztof Różański | 1990'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Oxana, plansza komiksowa , 1990 r.
tusz/papier, 35 x 24,5 cm
Karnawał, ilustracja komiksowa, 1995 r.
tusz/papier, 29,5 x 20,9 cm
sygnowany i datowany wzdłuż lewej krawędzi.: 'R | K | 95'
tempera, aerograf, tektura, 42 x 29,5 cm, sygn. p.d.monogramem: KR 97
Portret najsłynniejszej polskiej bohaterki science-fiction (twórca postaci: Jacek Michalski)
Postać Aurory najsłynniejszej polskiej bohaterki s-f, lata 90. XX w.
tempera, aerograf/papier, 42 x 30 cm
Twórca postaci: Jacek Michalski
Estymacja: 2 500 - 5 000 zł
komplet 4 plansz
tusz/papier, 58 x 42 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Krzyszto Różański 93`
Estymacja: 2 500 - 5 000 zł