REINHOLD Bruno (1891 - ?)
akwaforta, papier, 32 × 27 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Bruno Reinhold
oraz opis. l. d.: Marienkirche Danzig
cena wywoławcza: Wykup abonament
REINHOLD Bruno (1891 - ?)
akwaforta, papier, 29,5 x 24,5 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem p. d.: Bruno Reinhold , opisany ołówkiem l. d.: "Marienburg"
REINHOLD Bruno (1891 - ?)
akwaforta, wym. płyty 22,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: Bruno Reinhold, opisany ołówkiem l. d.: "Burg, Krakau"
REINHOLD Bruno (1891 - ?)
akwaforta, wym. płyty 30 × 25 cm;
sygn. p. d.: Bruno Reinhold,
l. d.: Rathaus Danzig;
w oprawie
REINHOLD Bruno (1891 - ?)
akwaforta, wym. płyty 31,5 × 24 cm;
sygn. p. d.: Bruno Reinhold, l. d.: Marienkirche Danzig;
w oprawie