POUSTOCHKINE Bazyli (1893 Moskwa - 1973 Neuilly sur Seine)
olej, tektura, 28 × 20 cm w świetle passe-partout
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 18,5 × 11 cm
olej, tektura, 23 × 14,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d. B.Poustochkine.
olej/papier, 21 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'B. Poustochkine'
olej/papier, 21,7 x 14,6 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Poustochkine'
olej, tektura; 10 x 15 cm;
sygn. l. d.: B. Poustochkine.
Gwasz, papier; 15 x 40 cm
Sygnowany p.d.: B. Poustochkine
akwarela, gwasz/papier, 23,5 x 31,3 cm
sygn. l.d.: „B. Poustochkine/66.” oraz cyrylicą p.d.
olej/tektura, 16 x 23 cm
opisany na odwrociu: ‘V.Poustoschkine, Paris, pinxit'
olej/płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 21,5 cm
sygnowany l.d.: 'BPoustochkine'
olej, tektura, 20,5 × 29 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: B. Poustochkine 1949 (?)
olej, płótno naklejone na tekturę, 15,5 x 23 cm
olej, plótno naklejone na tekturę, 23 x 15,5 cm
olej, płótno naklejone na tekturę,
23 × 15,5 cm
olej/tektura, 14 x 21 cm (w świetle passe-partout)
olej/tektura, 30 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
olej, tektura, 12 x 17 cm
Wystawiany i opisywany: Basile Poustochkine 1893-1973. Intymne krajobrazy.
Nostalgia i światło, Salon Wystawowy Marchand, Warszawa 08.12.2009-25.01.2010, poz. 20
olej, płótno naklejone na tekturę, 11 x 19 cm
sygn. l. d.: B.Poustochkine
z tyłu opisany: Bois de Boulogne