PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
olej/płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany na odwrociu: "N. PŁAWECKA"
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: N. Pławecka-Kijewska 2016 r.
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
Olej, płótno, 70 x 50 cm, 2016
sygn. na odwrocie.
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
olej, płótno, 70 x 80 cm
2015
sygn. na odwrocie: N. Pławecka
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)
akryl, kolaż, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie