ROGIN Wiaczesław
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGIN Wiaczesław
ROGIN Wiaczesław
ROGIN Wiaczesław
olej na płótnie, 39x50 cm, oprawiony
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ROGIN Wiaczesław
ROGIN Wiaczesław
olej, płótno na kartonie, 39,5 x 50,2 cm,
sygn. u dołu monogramem i na odwrocie
ROGIN Wiaczesław
Już jeszcze poza sezonem, 2014
olej, płótno, karton, 39,5 x 50,2 cm,
ROGIN Wiaczesław
ROGIN Wiaczesław
sygn. l.d. monogramem i na odwrocie.
ROGIN Wiaczesław
ROGIN Wiaczesław
sygn. l.d.: monogramem i na odwrocie
ROGIN Wiaczesław