1 zł
2 600 000 zł
/3

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Wizja miasta II, 2014

akwaforta, papier, 7/10, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.

cena wywoławcza: Wykup abonament

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Katedra, 2017

akwaforta, offset, papier, 7/10, 70,5 x 49,5 cm,
sygn. p.d.

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Chinatown, 2016

akwaforta, papier, 6/10, 66 x 98 cm, sygn. p.d. Oskar Gorzkiewicz 2016

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Wizja miasta III, 2014

akwaforta, papier, 8/10, 55 x 100 cm, sygn. u dołu

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Wizja Miasta IV, 2014

akwaforta, papier, 56 x 100 cm,
sygn. u dołu

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Ruiny (2015)

sygn. dat. p.d.
akwaforta, suchy tłok (4/10)
40x50 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Stuttgart VII (2013)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (2/10)
20x49 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Urbino VIII (2015)

sygn. p.d.
akwaforta (4/10)
19.8x49.5 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Vilnius, 2015

akwaforta, 38 x 76 cm, 7/20, sygn. p.d.

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Chinatown, 2016

akwaforta, 66 x 98 cm, 4/10, sygn. p.d.

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Wizja miasta II, 2014

akwaforta, papier, 6/10, 50 x 100 cm, sygn. p.d.

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Vilnius, 2015

akwaforta, papier, odbitka 3/20, 38 x 76 cm,
sygn. p. d.

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Urbino III (2012)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
21.5x14 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Włoska uliczka II (2015)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
21x17.7 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Urbino II (2012)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
14x21 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Stuttgart I i Stuttgart II (2013)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10) i (4/10)
20.5x15 cm, 20.5x15 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Stuttgart IV (2013)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (4/10)
15x20 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Urbino VIII (2015)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/10)
19.5x49.5 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Miasto I (2014)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (7/10)
30x67.5 cm

GORZKIEWICZ Oskar (ur. 1988)

Miasto II (2014)

sygn. dat. p.d.
akwaforta (1/10)
29x67.5 cm

/3
liczba obiektów: 41