REZNYCHENKO Vladyslav (ur. 1973, Dnepropetrovsk (Ukraina))
olej na płótnie 70x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie 60x80 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej na płótnie 100x81 cm
sygnowana z przodu prawy, dolny róg
olej na płótnie 50x60 cm
olej na płótnie 110x70 cm
ołówek na papierze 50x70 cm,
ołówek na papierze 70x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg