POWAŁKA Michał (1984, Czeladź)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 70x50 cm,
sygn. p. d. róg: MP Michał Powałka 2107
ołówek, papier, 24 x 32 cm, sygn. p.d.
olej na płótnie, 60x70cm,
sygn.. p. d.
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. l.d.: MP Michał Powałka 2015
olej, płótno, 90 x 35 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej na płótnie, 80x60cm, sygn. p. d.
Olej na płótnie, 80 x 30 cm
olej na płótnie, 80x38 cm,
sygn. l. d.
olej/płótno, 80 x 38 cm
sygnowany l.d.: 'MP | MICHAŁ | POWAŁKA | 2016'
na odwrociu opisany: 'MP | MICHAŁ | POWAŁKA | 2016'
Olej na desce, 50 x 30 cm
olej/płótno, 100 x 40 cm
sygnowany p.d.: `MP | MICHAŁ | POWAŁKA | 2014`
Kto utraci instynkt, stanie się człowiekiem, 2012 r.
olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany p.d.: `MICHAŁ POWAŁKA 2012`
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `MICHAŁ | POWALKA | 2014`
olej/deska, 35 x 45 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `MP | MICHAŁ | POWAŁKA | 2015`
olej na desce 30x30 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg