PELA Magdalena (ur. 1989)
Bez tytułu z cyklu Plaża, 2017
akryl, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'Magdalena Pela | z cyklu "Plaża", 2017 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PELA Magdalena (ur. 1989)
Bez tytułu z cyklu Plaża, 2018
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Magdalena Pela | z cyklu "Plaża" | 2018 r.'
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Magdalena | Pela | zcyklu "Plaża" | 2017 r.'
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, ołówek/ płótno, 200 x 160 cm
sygn. na odwrocie: Magdalena Pela/ "All - over" 2015
PELA Magdalena (ur. 1989)
Bez tytułu z cyklu Plaża, 2016
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Magdalena | Pela | zcyklu "Plaża" | 2016 r.'
PELA Magdalena (ur. 1989)
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, płótno, 89 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, kredka, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Magdalena Pela / z cyklu "Plaża" / 2016 r
PELA Magdalena (ur. 1989)
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PELA Magdalena (ur. 1989)
Bez tytułu z cyklu Plaża, 2014
akryl, kredka, farba ftalowa, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, farba ftalowa, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PELA Magdalena (ur. 1989)
akryl, farba ftalowa, płótno, 160 x 130 cm, sygn. na odwrocie