POLSKI Thomas (ur. 1987, Wrocław)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Materia 6 - inspiracje mikroświatem, 2017
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. p.d.: P.Thomas oraz na odwrocie
Materia 4 - inspiracje mikroświatem, 2017
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, olej, kolaż z autorskich fotomontaży architektury, doklejane płótno, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Polski Thomas
Warszawa, hipster na Jana Pawła II, 2015
technika własna na płótnie, 80x65 cm,
sygn. p.d.
Milena i Maurycy oraz cztery błękitne ważki na Alejach Jerozolimskich, 2016
technika mieszana na płótnie 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Babcia karmiąca sowy na Placu Trzech Krzyży i wnuczka, 2016
technika mieszana na płótnie 80x60 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
technika mieszana na płótnie 80x65 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Warszawa, Aleje Ujazdowskie, wegetarianka i monocyklistka, 2015
technika mieszana: olej, akryl, kolaż z grafik i płótna lnianego 80x60 cm
sygnowany lewy dolny róg