PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie
100 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl na płótnie
110 x 130 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'K. Pająk | 2018 | PK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Vertigo” | Krzysztof Pająk | z cyklu układy scalone | 2018 | PK | 1021'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 114x130 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno,
76x62 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Słoneczny poranek w mieście, 2004
olej, płótno, rama skrzynka amerykańska, 60 x73 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Olej na płótnie, 120 x 100 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie
100 x 81 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie
73 x 100 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Układ scalony Alla Stretta, 2015 r.
akryl, olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d. i na odwrocie;
do pracy dołączony jest certyfikat autorski
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygn. p.d.: K> PAJĄK oraz monogram w prostokącie KP
sygn., dat. i opis na odwrocie
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 60 x 81 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, olej na płótnie, 100 x 81 cm, 2016
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie 30x40 cm
2004 r.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Z cyklu: Układy scalone Mondeo expedition, 2014 r.
akryl, olej na płótnie, 76 x 74 cm, sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 60 x 81cm
sygn. p.d.: KPAJĄK i znak autorski
na odwrocie: Kroniki Miejskie, Krzysztof Pająk, 60x81cm, w trójkącie 947 (nr.kolejnego obrazu)
Obraz oprawiony przez autora.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Universal Galaxie, z cyklu Układy scalone
olej, płótno, 76 x 74 cm, 2014
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, olej, płótno,
30x40 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 30x40 cm