1 zł
2 600 000 zł
/6

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kordoba

olej na płótnie
100 x 80 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Konstelacje

akryl na płótnie
110 x 130 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Vertigo, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'K. Pająk | 2018 | PK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Vertigo” | Krzysztof Pająk | z cyklu układy scalone | 2018 | PK | 1021'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2006

olej, płótno, 114x130 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Szczęśliwy traf, 2002

olej, płótno,
76x62 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Słoneczny poranek w mieście, 2004

olej, płótno, rama skrzynka amerykańska, 60 x73 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wielka gra, 2017

Olej na płótnie, 120 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Protokół szamana

olej na płótnie
100 x 81 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Samotny biały znak

olej na płótnie
73 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony Alla Stretta, 2015 r.

akryl, olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d. i na odwrocie;
do pracy dołączony jest certyfikat autorski

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Popołudnie w Sydney, 2011

akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygn. p.d.: K> PAJĄK oraz monogram w prostokącie KP
sygn., dat. i opis na odwrocie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

946 Pamięć Absolutna, 2016

olej na płótnie, 60 x 81 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki na czerwonym tle

akryl, olej na płótnie, 100 x 81 cm, 2016

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rozświetlone istoty

olej na płótnie 30x40 cm
2004 r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Z cyklu: Układy scalone Mondeo expedition, 2014 r.

akryl, olej na płótnie, 76 x 74 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kroniki miejskie, 2016

olej, płótno, 60 x 81cm
sygn. p.d.: KPAJĄK i znak autorski

na odwrocie: Kroniki Miejskie, Krzysztof Pająk, 60x81cm, w trójkącie 947 (nr.kolejnego obrazu)

Obraz oprawiony przez autora.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Universal Galaxie, z cyklu Układy scalone

olej, płótno, 76 x 74 cm, 2014

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Beztroscy szczęściarze, 2005

akryl, olej, płótno,
30x40 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Dobre znaki, 2004 r.

olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Szczęśliwy Eden, 2005/2006

olej, płótno, 30x40 cm

/6
liczba obiektów: 103