1 zł
2 600 000 zł

STAROŚCIC Piotr (ur. 1992, Chełm)

Martwa natura

Olej, płótno, 30 x 30 cm, 2015 r., na odwrocie naklejka autorska.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Marina, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Ikona, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Starościc | 2018'

Marina z żółtą szyją

Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

Madonna, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Starościc 2018'

Marina na żółtym tle, 2017 r.

olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Starościc | Piotr | 2017'

Bez tytułu 2015

Olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Starościc P. 2015.

Bez tytułu, 2017

Olej na płótnie, 80 x 100 cm

Marina

Olej, płótno, 115 x 150 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

Portret Alicji

Olej, płótno, 90 x 95 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.

Martwa natura 3 2016

Olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie Piotr Starościc

Martwa natura z cyklu Studium przedmiotu, 2015

olej, płótno, 36 x 36 cm,
sygn. na odwrocie, oprawiony

Martwa natura

olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie 2015

liczba obiektów: 13