złoto 56/14 K/0,585, długość 18,5 cm. masa brutto: 27,5 g. mechanizm sprawny sygnowany i numerowany, bransoletka złota cechowana; 3/W i głowa rycerza oraz złotnik FW. Louis Grisel, Szwajcaria, pocz. XX w.