ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (490)
Solniczka srebrna, srebro złocone wym.6x8,3x6 cm; waga 138 g. . cecha miejska: głowa Św. Jana Chrzciciela, znak Wrocławia, w owalu Q i słabo widoczna cecha złotnika ; Czarka na delfinkach Wrocław, lata 1822-1834 r.

1 900 zł

24-05-2024
Nowość
Solniczka srebrna 1 poł. XIX w.
Solniczka srebrna . srebro pr 12 waga 92 g. wys. 5 cm szer. 8,5x5 cm cechowana 12 i słabo czytelny znak warsztatowy Malcz? 1 poł. XIX w.

1 200 zł

24-05-2024
Nowość
Pojemnik srebrny na cygara XIX w.
Pojemnik srebrny. etui na cygara Srebro, próba 12, waga 84 g; wym. 12,5x6,7x1,8cm. sygnowana; 12 . XIX w.

1 000 zł

24-05-2024
Nowość
WOŁOWSKA Halina (Alina)
Alina Wołowska (1923 Lwów - 1998 Grecja), Forma... , 1974
Forma dekoracyjna, 1974 . szkło sodowe, barwione w masie, wys. 8 cm 29 x 29 cm. sygnowany na spodzie: 'aWołowska | 65 /74'

2 500 zł

24-05-2024
Nowość
PLEWKIEWICZ Roman
mosiądz patynowany ; wys. 19 cm, śr. podstawy 9,5 cmSygnowany: M | w owalu PLEWKIEWICZ W WARSZAWIE. Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.

900 zł

24-05-2024
Nowość
Korek srebrny Wiedeń po 1872 r.
Korek srebrny do karafki butelki srebro próby 3(800); wysokość 12 cm. , średnica. 3,5 cm; średnica korka 22 mm. waga 89 g. cecha probierni austriackiej, z głowa psa, próbą 3 i literą A, monogram złotnika . Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1922

1 400 zł

24-05-2024
Nowość
CMOCH Franciszek (czynny 1906-1939)
Srebro pr. 3 waga 75 g. wys. 5 cm. 8,3x6,7 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W (cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963) oraz złotnik F.C. Warszawa, Fran

1 100 zł

16-05-2024
Nowość
Gałka srebrna do laski z emalią
Gałka srebrna do laski z emalią srebro, emalia, waga. 47 g., wys. 54mm. średnica gałki 42 mm. średnica wew. 20 mm. ubytki emalii. Rosja Carska

1 100 zł

16-05-2024
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016

1 100 zł

12-09-2016
ŚWIECZNIK, Warszawa, Fraget, przed 1896 r.
plater, wys.11 cm. podstawa. 9x9 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w prostokącie GALW, w rąbie N, nr. 7, plater. Warszawa Fraget lata 1860-1896 r.

490 zł

11-08-2021
Świecznik trzyświecowy platerowy Taunton Reed & Barton. plater wys, 41 cm. szer. 40 cm. sygnowany; znak firmowy, Reed&Barton, 800. Firma Reed & Barton (czynna 1824-2015) Znana amerykańska wytwórnia sreber i platerów (zał. 1824),

1 250 zł

16-11-2023
Lichtarz Srebro, próba 3, waga 378 g; wym.21x25 cm. podstawa 11,5x11,5 cm. sygnowany; KA, w owalu , cecha probierni austriackiej z głową Diany, próbą 3 obok litera B z lat 1937-1966.Węgry po 1937

2 200 zł

08-12-2022
srebro, próba 13, waga 606 g. wys. 31 cm. podstawa 19x19 cm. Puncowana: data 1814 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża z cyfrą 13, nad którą litera A oraz złotnik CB, oraz VR i F cech. bita w latach1810-1824.

4 600 zł

11-09-2022
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Łyżka wazowa srebrna Frankfurt na Menem XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 13, waga 220 g; dł. 38 cm. cecha miejska Frankfurt na Menem, cecha złotnika w rąbie PC.V13

850 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Drezno XVIII/XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 12, waga 205 g; dł. 35,5cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, F, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik HR? Drezno Saxonia XVIII/XIX w.

800 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Austria lata 1866-1872.
Chochla srebrna, srebro, próba 3, waga 235 g; dł. 31,5cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i w prostokącie MGS?. Austria Lata 1866-1872

900 zł

14-06-2019
srebro pr. 84, złocona, waga 66 g. dł. 18,5 cm. puncowana; monogram złotnika C.G.E., cecha probierza Dymitra Twerskiego z monogramem ДT i datą 1849, 84, skrzyżowane kotwice i berło.Rosja Petersburg Carl Gustaw Ekqvist,1849

450 zł

25-02-2021
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
Łyżka srebrna ażurowa XIX w.
czerpak, chochelka, srebro złocone, pr. 12, waga. 31 g., dł. 16 cm. cechowana; korona, w owalu W.&vH, w prostokącie 12.

380 zł

19-03-2021
srebro, waga 115 g. dł. 33 cm., złotnik: A. Wiśniewski / Poznań / 11 / wężyk probierczy. Poznań A.Wiśniewski Herb Szaława – polski herb szlachecki, używany przez kilkadziesiąt rodzin, z których największe znaczenie uzyskali Ledóchowscy i

1 100 zł

08-07-2021
srebro próby 12 ,waga 151 g, dł.31 cm., cechowany: JJedlikowski, 12 oraz tarcza w owalu trzy wieże z datą wokół 1844 i 12. Polska, Kraków, Jakub Jedlikowski, 1844 r.,

650 zł

13-06-2019
srebro, próba 12, waga 96 g; dł. 34cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, R, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik CGS? Saxonia Drezno XVIII/XIX w.

450 zł

14-06-2019
/20
liczba obiektów: 490