PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
olej na płycie
50 x 33 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" i datowany w prawym, dolnym rogu: "-1962.".
Na odwrocie autorski opis: "KAZ. PODSADECKI | Akt z lampą | KRAKÓW, 23.XI.1962 | DYKTA OLEJNY | 33 x 50".