Widelec półmiskowy do ryb secesja srebro, złocony pr.800, waga 75 g. dł.22,5 cm inicjały GN. sygn;| znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen / półksiężyc/ korona/ 800 oraz L.Werner firma k
cena:
500 zł
Obiekt został sprzedany
28-07-2021
data dodania
Nasza pomoc w zakupie przedmiotu
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535