Widelec półmiskowy do ryb secesja srebro, złocony pr.800, waga 74 g. dł.22,7 cm inicjały z koroną. sygn;| znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen / półksiężyc/ korona/ 800 oraz L.Werner firma kupiecka Louis Werner. Niemcy, Koch&Bergfeld, Brema lata 1888
cena: 500 zł