RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Wieczorny widok na Pałac Dożów, rozświetlony plac św. Marka i kampanilę od strony Canale Grande, olej na tekturze o wym. 21,5 x 28 cm. Sygnowany l/d "B.RYCHTER - JANOWSKA".Obraz po konserwacji.