GROCHOLSKI Stanisław (1858-1932)
olej/sklejka;
sygn. monogramem p. g.: "SG";
wym.: 19 x 9 cm
Obraz reprodukowany:
"Stanisław Grocholski. Z Żołyni w świat", Gminny Ośrodek Kultury w Żołyni, Żołynia 2023, il. barwna
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa