MROCZKOWSKI Aleksander (1850 Kraków - 1927 Stubno k. Przemyśla)
olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: "Alex. Mroczkowski. / 926";
na odwrocie napisy (częściowo czytelne): "Własność … / Kraków … / … 1926 r." (ołówkiem) oraz uszkodzony fragment ręcznie wypełnionej nalepki