DALI Salvador (1904-1989)
litografia czarno-biała;
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
oznaczenie egzemplarza l. d.: "8/50" (ołówkiem);
Wym.: 76 x 54 cm
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa
Druk:
Atelier Grapholith, Paryż