JONIAK Juliusz (ur. 1925)
olej/płótno;
sygn. i dat. p. d.: "Joniak 97";
wym.: 65 x 85 cm
Obraz wystawiany:
"Juliusz Joniak. Malarstwo", Pałac Sztuk TPSP w Krakowie, Kraków 15.05. - 14.06.1988.
Proweniencja:
- z kolekcji rodziny artysty