DALI Salvador (1904-1989)
litografia czarno-biała;
sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l.d.: "8/50" (ołówkiem)
Wym.: 76 x 54 cm (arkusz)
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa
Druk:
Atelier Grapholith, Paryż