DALI Salvador (1904-1989)
litografia, japoński papier czerpany washi; 71 x 50,7 cm w św. p-p. (arkusz, krawędzie rwane);
sygn. p. d.: Dali (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 46/50 (ołówkiem)
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa.