GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
akryl, tektura/płyta; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / PROGRESJA SYMETRYCZNA / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA / Ø 100 ½, 2024"
na odwrocie pieczęć autorska
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Łódź