olej na blasze miedzianej
15,5 x 22,5 cm
niesygnowany.
6 800 zł
13-07-2021
"Scena bitewna"
olej na płótnie
111 x 157 cm
niesygnowany.
54 000 zł
13-10-2023
"Satyr z owieczką"
XIX wiek
biały marmur
83 x 37 x 25 cm
niesygnowana.
16 000 zł
09-01-2024
"Rzym. Plac na Kapitolu"
, 1913
akwarela na papierze
34 x 49 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Buyko | Roma 1913".
4 800 zł
02-02-2022
"Rajskie ptaki"
, 1978
serigrafia barwna na papierze
39 x 32 cm
sygnowana i datowana ołówkiem poniżej kompozycji: "Get 78".
1 200 zł
08-07-2022
"Przy studni"
, 1931
olej na płótnie
99 x 89 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Sichulski 1931".
54 000 zł
12-10-2022
olej na płótnie
75,5 x 105 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Klarecki [nieczytelne]".
26 000 zł
06-04-2023
"Portret szlachcica polskiego"
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 95 x 66 cm, niesygnowany.
Pierwowzór obrazu namalowany przez Rembrandta w 1637 roku znajduje się w zbiorach National Gallery of Art w Waszyngtonie.
16 000 zł
08-07-2022
"Portret mężczyzny"
olej na płótnie
49 x 57 cm
niesygnowany.
32 000 zł
13-10-2023
"Portret króla Augusta III Sasa"
olej na płótnie
39 x 50 cm
opisany na odwrocie: "August II Król. Pol | 1747 | 20.".
14 500 zł
11-06-2021
"Portret damy"
, 1872
Jules James Rougeron (1841 - 1880)
"Portret damy", 1872 r.
olej na płótnie
106 x 86 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jul. Rougeron. 1872".
13 500 zł
25-07-2023
"Portret chłopca w trikornie"
pastel na pergaminie
40,5 x 32 cm
opisany wtórnie w prawej części kompozycji: "Bacciarelli".
6 500 zł
06-04-2023
"Pejzaż z młynem"
olej na desce mahoniowej
22 x 30 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Carl Schultze Df".
2 800 zł
01-08-2023
"Pasterz"
olej na desce
44,5 x 35,5 cm
niesygnowany.
Partia nieba zdobiona dekoracyjną techniką grzebykowania.
7 400 zł
04-01-2024
"Panorama Przemyśla"
, 1933
olej na płótnie
72 x 88 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Stef. Jacyszynówna | 1933 r.".
7 600 zł
10-01-2024
"Nokturn"
olej na płótnie
50 x 59 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "DT | 88".
3 200 zł
27-05-2022
1928 - 1932 r.
fotografia czarno-biała
8,5 x 13,5 cm
18 000 zł
20-02-2024
"Napoleon"
, 1863
olej na płótnie
78 x 57 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "CH. Caselin | 63".
Praca jest kopią słynnego obrazu z 1846 roku pędzla Hipolita Paula Delaroche (1797-1856), która znajduje się w zbiorach Angielskiej Rodziny Królewskiej.
8 600 zł
02-02-2021
"Napad wilków na sanie"
olej na płótnie
70 x 120 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "PT".
4 800 zł
21-06-2022
"Nagonka"
olej na płótnie dublowanym
175 x 260 cm
niesygnowany.
Praca po konserwacji.
86 000 zł
09-01-2024
"Na polowaniu z łodzi"
olej na tekturze
17 x 26,5 cm
niesygnowany.
5 400 zł
13-10-2023
"Młoda dziewczyna w stroju pazia"
, 1875
olej na płótnie
37,5 x 32 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "H".
5 800 zł
06-04-2023
"Melancholia"
olej na płótnie
40 x 51 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "A. Zembaczyński".
Na odwrocie stempel składu materiałów malarskich R. Aleksandrowicz, Pl. Matejki, Hotel Centralny oraz nalepka z maszynopisem z nazwiskiem artysty i jego datą urodzenia.
3 500 zł
10-01-2024
"Mała modelka"
olej na płótnie
56 x 72 cm
sygnowany nieczytelnie w lewym, dolnym rogu.