ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
ul. Ludna (wejście od ul. Okrąg) 9
00-413 Warszawa
22 622 4070
antik-bazar@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota - 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (165)
Szafka w stylu Klasycystycznym
do przechowywania bielizny damskiej.
konstrukcja dębowa, okleiny z jasnego orzecha, drewno czernione; reprodukcja graficzna
w. 158, sz. 68, gł. 32 cm
Polska pocz. XIX w. Wsparta na 4 graniastych, zbieżnych nóżkach, prostopadłościenna o ściętych narożac
25-04-2022
Szafka w stylu Empire
dwudrzwiowa z szufladą, flankujące pól-kolumny, z barwionymi na czarno bazami i kapitelami zdobionymi cyzelowanym mosiądzem, przednie nogi barwione na czarno w formie zwierzęcych łap, okleina orzechowa, okucia mosiężne. Pocz. XIX w.
15-04-2014
Szafka biblioteczna
w stylu Art Deco, Polska lata 30 XX w.
Dwu-kondygnacyjna jedno-skrzydłowa z żaluzją,
wewnątrz 9 półek
Okleina orzechowa
Wym: w. 270, sz. 50, g. dołu: 70, g. góry: 25 cm
NR KAT. 327
25-02-2017
Szafa wt. Baroku holenderskiego
dwuskrzydłowa, z ozdobnymi płaskorzeźbionymi listwami rozmieszczonymi po bokach. Konstrukcja z drewna iglastego i dębowego, okleina orzechowa. W wieńcu dolnym znajdują się dwie szuflady.
Wym: w. 200, sz. 197, g. 70 cm.
Czas powstania: II poł. XIX w.
16-01-2018
Szafa w stylu Ludwika XVI
koniec XVIII w. Konstrukcja: dąb, okleina orzechowa, intarsja: brzoza, jawor. Wym: wys. 245, szer. 176, gł. 72 cm.
NR KAT. MAGAZYN
29-06-2012
Szafa kątna biedermeier
okleina mahoń z nadstawką, wym: w. 193, dł. boku 72 cm
NR KAT. 332
03-06-2005
Szafa biedermeier
okleina orzech, jedno-drzwiowa wym: w. 187, sz. 122, g. 57 cm
NR KAT. 541
16-03-2006
Szafa Barokowa
dąb, XVIII w. Francja
Wym: w. 228, sz. 168, g. 60 cm.
NR KAT. 89
20-12-2001
Szafa Barokowa
Mebel powstał w II połowie XVIII wieku.
Pochodzenie: Europa Środkowo - Wschodnia.
Konstrukcja: drewno iglaste, masyw dębowy.
Wymiary: wys. 225, sz. 195, gł. 75 cm.
NR KAT. 535
Serdecznie zapraszam do antykwariatu.
30-03-2021
Szafa Art Deco angielska
dąb i orzech, wym: w. 195, sz. 118, g. 50 cm
NR KAT. 168
03-06-2005
Stół w typie renesansowym
dąb k. XIX w. Wym: w. 78 śr. 112 cm
NR KAT. 208
25-09-2002
Stół w stylu modernistycznym
prostokątny, z wysuwanymi na krótszych bokach płytkimi szufladami, wyklejonymi suknem, służącymi jako podpora dla dodatkowych wkładów, wsparty na czterech zbieżnych nóżkach, fornirowany. Blat z szerokim obramieniem i prostokątnym polem ujętym żyłką.
13-09-2012
Stół w stylu Ludwika Filipa
okleina palisandrowa, blat owal nieregularny, nogi gięte, kabriolowe,II poł. XIX w, wym: 138 x 93 cm.
NR KAT. 323
22-08-2007
Stół w stylu Ludwik Filip, rozsuwany
blat owalny z profilowaną i ozdobioną dekoracyjną listwą cargą.
Nogi bogato zdobione snycerką, zakończone orlimi głowami.
Okleina i drewno orzechowe. Wym: w. 75, blat: 122 x 97
Rozsuwany na 4,5 m. NR KAT. 53
15-10-2022
Stół w stylu Ludwik Filip
okleina mahoń, owal nieregularny
NR KAT. MAGAZYN
08-07-2002
Stół w stylu Ludwik Filip
Blat owalny, rozsuwany, okleinowany wzorzystą okleiną mahoniową, wsparty na bogato rzeźbionej ażurowej nodze.
Do stołu dorobione są 4 dodatkowe wkłady./ 1 ze zdjęcia z cargami i okleinowany mahoniem, 3 pozostałe to blaty pod obrus/
10-03-2021
Stół okrągły w typie biedermeier
okleina orzech, wym: w. 78, śr. 110 cm
NR KAT. 210
23-07-2003
Stół korytkowy
orzech I poł. XIX w. Wym: w. 76, 162 x 67 cm
NR KAT. 397
25-09-2002
Stół Empire
blat okrągły, uchylny, okleina mahoń, zakończenia nóg w formie lwich łap, polichromia złocona, I ćw. XIX w. Wym: śr. 119 cm
NR KAT. 5
27-03-2002
Stół Biedermeier
okrągły , okleina orzech , wym: w. 76 śr. 108 cm
NR KAT. 304
12-02-2008
Stół Art Deco
blat okrągły, rozsuwany, wsparty na czterech graniastych nogach. Okleinowany wzorzystym orzechem. Wym: w. 76, śr. 120 + 60 cm wkład. NR KAT. 546
01-07-2017
Stół Art Deco
Francja lata 30 XX w.
Drewno egzotyczne, rozsuwany na 60 cm.
Wym: w. 77,5 blat: 123,5 x 99 cm.
NR KAT. 643
25-07-2023
Stolik w typie Ludwika XV
prostokątny, na blacie markieteria, okleina palisandrowa,
bogate zdobienia i dekoracje z brązu.
Wym. w. 60, blat: 111 x 66 cm.
NR KAT. 556
21-04-2018
Stolik w stylu Secesyjnym
Blat owalny, wsparty na czterech graniastych, zwężających się nogach, związanych podwójną łączyną. Blat z intarsją taśmową, oskrzynienie blatu z intarsją taśmową i inkrustacją z macicy perłowej. Na zakończeniach nóg, dek. plastyczna z brązu.
11-05-2017
Stolik w stylu Ludwik Filip
z odkładanymi klapami, fornirowany palisandrem i różą.
Wym: 110 x 64 x 73, złożony 71 x 64 cm;
Europa Środkowa lub Północna, ok. poł. XIX w.
Niewielki stolik o formie blatu zbliżonej do owalu, mocno falistego w zarysie,
30-05-2018
liczba obiektów: 165