ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
ul. Ludna (wejście od ul. Okrąg) 9
00-413 Warszawa
22 622 4070
antik-bazar@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota - 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (164)
Fotel wypoczynkowy Art Deco
okleina orzechowa
Fotel posiada możliwość płynnej regulacji kąta pochylenia oparcia
Wym: w 87 sz 76 g 92 cm.
NR KAT. 657
25-04-2024
Nowość
Stolik pomocniczy w stylu rokokowym
palisander, dębina, intarsje - brzoza barwiona,
Wym: 76,5 x 68 x 46 cm.
Europa Zachodnia (Anglia?), poł. XVIII w.
NR KAT. 663
25-04-2024
Nowość
Łyżeczka do cukru
z owalnym, obustronnie złoconym czerpakiem o falistych brzegach; trzonek dekorowany motywem liści i owoców ostrokrzewu, z grawerowanym monogramem własnościowym: "E.A.S" oraz bitym znakiem firmy:
"TIFFANY & Co" - "STERLING M";
srebro pr. sterling (925);
17-09-2012
Zegar szafkowy typu bracket
drewno - mahoń; inkrustacje; mosiądz, szkło, emalia; wys. 62 cm, szer. 33 cm, głęb. 18 cm. Anglia, Londyn, 1 ćw. XIX w.
Obudowa skrzynkowa, prostopadłościenna,
18-03-2021
Zegar podłogowy
tzw. longcase , na tarczy namalowane sceny z 4 pór roku.
Konstrukcja: drewno iglaste, mahoń, okleina: mahoń.
Pochodzenie: Anglia, czas powstania: pocz. XIX w.
Wym: wys. 208 cm.
NR KAT. 34
29-01-2009
Zegar podłogowy
w mahoniowej skrzyni, tarcza malowana z ruchomym obrazkiem okrętu na wzburzonych falach. Stan zachowania: bardzo dobry.
Anglia pocz. XIX w.
Wym: w. 230, sz. 65, g. 26 cm.
NR KAT. 61
01-07-2016
Zegar podłogowy
Skrzynia w stylu Ludwika Filipa, poł. XIX w.
Okleina mahoniowa,
wym: wys. 224, szer. 50,5 cm
NR KAT. 25
18-01-2018
Zegar kominkowy
Francja k. XIX w.

Brąz złocony, zwieńczony postacią kobiety w stroju z epoki.

tarcza z białego metalu

Napęd sprężynowy, regulator wachadłowy

Wym: w. 36, sz. 26, g. 10 cm.
12-01-2018
Zegar kominkowy
wykonany z brązu złoconego z postacią kobiety i amorem.
Sygn. na tarczy Bichon Fila a toulouse XIX w.
Wym: w. 45, podstawa: 34 x 11 cm.
NR KAT. 154R
06-08-2022
Zegar kominkowy
z figurą siedzącej kobiety, brąz złocony XIX / XX w. Mechanizm sygnowany Azur de Paris.
NR KAT. 258
30-10-2023
Zegar gabinetowy Art Deco
Polska lat 30 XX w.
Skrzynka okleinowana wzorzystym orzechem
Napęd sprężynowy, regulator wahadłowy
Mechanizm sprawny
Wym: w. 29, sz. 53, g. 17,5 cm.
NR KAT. 515R
09-02-2017
Zegar eklektyczny
wiszący, wys. 124 cm
06-07-2004
Zegar eklektyczny
wiszący, orzech
08-07-2002
Zegar Art Deco
Wykonany z marmuru i mosiądzu, Europa Zachodnia pocz. XX w.
25-09-2002
Zegar Art Deco
z parą dekoracyjnych wazek. Wykonany z marmuru, Francja lata 30 XX w.
02-02-2005
Zapalniczka gabinetowa
w formie muszli, srebro 925, sygn. MARIO BUCCELLATI. Waga: 167g. NR KAT. 876
14-11-2023
Wózek dziecięcy
żelazo, drewno sosnowe, wiklina, lakier;
wys. 83 cm, dł. 120 cm, szer. 51 cm; kosz: wys. 76 cm, dł. 94,5 cm, szer. 46 cm.
Niemcy?; pocz. XX w.
Kosz (gondola) - owalny; dno płaskie, z dwóch desek; boki ażurowe, wyplatane z wikliny, z elementami toczonym
30-03-2017
Wieszak Art Deco
w formie ścianki, o konstrukcji ramowo-płycinowej, płaskorzeźbionej w liście i kwiaty na górnym obrzeżu, w górnej partii z hakami do zawieszania ubrań i z niewielkim prostokątnym lustrem oraz małą skrzyneczką poniżej,
17-06-2017
Toaletka w typie Rococo
w formie pięcio-szufladowego biurka z nadstawą z regulowanym kontem lustra i 2 szufladkami . Okleina orzechowa i masyw orzechowy, bogate zdobienia snycerskie.
Wym: w. 181, w. do blatu: 79, sz. 114, g. 60 cm.
NR KAT. 89
27-10-2022
Toaletka w stylu Biedermeier
w formie komody trzy-szufladowej z nadstawą wspartą na wysokich nogach.
Górna szuflada z odkładanym licem. Wewnątrz wysuwany pulpit i szufladki.
W nadstawie uchylne lustro , prostokątne ze ściętymi narożami.
Na zwieńczeniu płaskorzeźbione dekoracje.
26-11-2019
Toaletka w stylu Art Deco
asymetryczna ,z lewej strony z zamykaną szafką i dwoma szufladkami i osadzonymi na bocznej ścianie dwiema półeczkami. Z prawej strony, zakończona łukiem z osadzoną na nim półką. Lustro okrągłe, bez ramy, przymocowane czterema metalowymi uchwytami.
21-07-2018
Toaletka Art Deco
okleina mahoniowa, blat i fronty szuflad lustrzane, sygn. Louis Aelterman, Gent Belgie. Lata 30 XX w.
NR KAT.192
17-09-2010
Toaletka - barek modrnistyczna
okleina orzech, podstawa politurowana na czarno,
Czechy lata 60 XX w.
Wym: w. 165, dł. 105 cm.
Nr kat. 543
03-06-2005
Taca owalna dwu-uszna
drewno - palisander; brąz, sukno,
Wsparta na 4 lwich łapach z brązu, z motywem liści akantu i wolut u nasady. Lustro owalne, gładkie, w okleinie mahoniowej, otoczone ażurową galeryjką z brązu, z motywem arkad i palmet; miedzy łukami - rozetki.
05-01-2019
Szyfoniera w stylu Ludwik Filip
okleina mahoń, dekoracje wt. Rococo, 6 szuflad, wym: w. 164, sz. 100, g. 49 cm
NR KAT. 355
03-06-2005
/7
liczba obiektów: 164