ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (498)
Łyżka srebrna ażurowa XIX w.
czerpak, chochelka, srebro złocone, pr. 12, waga. 31 g., dł. 16 cm. cechowana; korona, w owalu W.&vH, w prostokącie 12.

380 zł

19-03-2021
Łyżka srebrna , Rosja, Moskwa, 1876,
Srebro, próba 84, waga 52 g, dł. 17 cm Puncowanie: monogram złotnika ИA; cecha probierza z monogramem ИK i datą 1876, 84 i Św Jerzy.(Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew,1876-1912)
Obiekt został sprzedany

380 zł

31-07-2019
srebro, waga 115 g. dł. 33 cm., złotnik: A. Wiśniewski / Poznań / 11 / wężyk probierczy. Poznań A.Wiśniewski Herb Szaława – polski herb szlachecki, używany przez kilkadziesiąt rodzin, z których największe znaczenie uzyskali Ledóchowscy i

1 100 zł

08-07-2021
srebro próby 12 ,waga 151 g, dł.31 cm., cechowany: JJedlikowski, 12 oraz tarcza w owalu trzy wieże z datą wokół 1844 i 12. Polska, Kraków, Jakub Jedlikowski, 1844 r.,

650 zł

13-06-2019
srebro, próba 12, waga 96 g; dł. 34cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, R, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik CGS? Saxonia Drezno XVIII/XIX w.

450 zł

14-06-2019
srebro pr. 11 łutowej, waga 120 g dł.30 cm, cechowane; w prostokątach: SUCK, 11 ,KALISZ Kalisz, złotnik Jan Fryderyk Suck, lata 1834-1853.

600 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru, Moskwa 1857 r.
z czerpakiem w formie muszelki złoconym. Srebro, próba 84, waga 37 g, dł.18,5 cm. Puncowanie: cecha probierza z monogramem B.C i datą 1857; 84; św. Jerzy, Rosja, Moskwa,
B.C (WS pisane cyrylicą) - Wiktor Sawinkow (czynny 1855-1888)

380 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru Anglia XIXw.
srebro , waga 60 gr. dł.18,5 cm., Sitko, cechowana; w kartuszu z koroną AK i w okręgu postać Królowej Viktorii Chochla do marynat Anglia lata 1837-1889/90

500 zł

11-10-2017
Łyżeczki srebrne Moskwa, A.A.Arcibaszew 1896
srebro ; dł.14,7cm; 6szt.,waga 172 gr., cechowane; monogram probierza AA. z datą 1895 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy monogram złotnika PA (Aristarchow Roman), cecha probierni Moskiewskiej „AA” Arcibaszew Anatolij Apollonowicz

600 zł

17-10-2018
ŁYŻECZKI W STYLU STARORUSKIM, Rosja XIX w.
Łyżki Srebro, próba 84, waga 12-17 g., dł. ok. 13,5 cm Puncowanie: cecha probierza ; 84, różne wzory pojedyncze i komplety Rosja Carska różne po 130/szt.
10-10-2017
Łańcuszek złoty ankrowy Warszawa po 1930 r.
Łańcuszek złoty ankrowy Warszawa po 1930 r.. złoto pr. 3(585), dł.53 cm. szer. 2,3 mm. , waga 8,9 g. cechowana; W głowa rycerza, 3. cecha Warszawska z lat 1930-1963 model ankier. Zapięcie kółkowe.

2 500 zł

22-01-2024
srebro próby 3 ; waga 23 g. dł. 66 cm., cechowany; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Biżuteria Orno. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna od 1949 r.)

1 900 zł

02-08-2022
a złoto patynowane, pr. 750, srebro, waga. 9,38 g, rubin w szlifie łezka ok. 0,9 ct, 22 szt. rautów diamentowych, 3 szt. pereł hodowanych słodkowodnych. Secesyjna broszka i wisiorek

4 200 zł

21-11-2023
Złoto, próba 583, 40 x 39 mm.Na tarczy cyfry godzin arabskie, napis: Луч. Puncy na kopercie: gwiazda, 583, 6МДМФ;123980. Mechaniczny- nakręcany, sprawny. uniseks. Rosja, Moskwa, 1976 r. Złoty mechaniczny zegarek Łucz.

2 700 zł

26-10-2020
Komplet 2 sztuki, w składzie: flakon na perfumy, wonności z korkiem wys. 12 cm. i pojemnik wys. 8 cm, śr. podstawy 7 cm . Nakrętki srebro pr. 800, szkło kryształowe, szlifowane. Cechowane 800 i znak firmowy. Niemcy po 1888 r.

650 zł

14-07-2022
dwie szczotki i lusterko; srebro, drewno, szkło, włosie; dł. 22, 16,5 i 27 cm. Puncowanie : półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy JB. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Johann Beck, po 1888 r. zapraszam www.arloantyki.pl

700 zł

02-03-2020
srebro, pr.3,40 szt., waga 1,545 kg., cechowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W, WWS, zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy,widelce do ciasta, para widelców do zakąsek, nóż do masła i sera.

7 300 zł

31-08-2023
Zestaw srebrny Szwecja, 1946 r.
Srebro, próba 830, waga 1356 g, dzbanek wys.23 cm., cukiernica 13x18x11 cm, mlecznik wys. 10,5 cm. Puncowanie Szwecja : U8, S, trzy korony, W&T, B. na mleczniku dodatkowe cechy Duńskie trzy wierze i 46 oraz oznaczenie złotnika Johannes Siggaard . Szwecja,

7 100 zł

19-08-2022
Zestaw solniczek srebrnych Sanborns Mexico lata 20 ste XX w..

600 zł

25-06-2021
porcelana farby naszkliwne, złocenia; sygn. berło kobaltem podszkliwnie : dzbanek wys. 22,5 cm, cukiernica wys. 8,5 cm, śr. 8 cm, mlecznik wys. 8 cm, filiżanki wys. 5,5 cm, śr. 6 cm, spodki śr. 11,5 cm i talerzyki śr. 14,5 cm; Królewska Manufaktura KPM

2 300 zł

02-04-2019
Zestaw na biurko z jamnikami ok. 1900 r.
Brąz cyzelowany, Kałamarz wys. 11,5 cm (figurka jamnika 5 cm.), pojemnik z płaskorzeźbami 6 jamników 29,5x10 cm. całość gł. 17,5 cm. Nóż do papieru z jamnikami dł.29 cm.

1 400 zł

20-09-2021
Zestaw kieliszków na nóżce srebrnych 6 szt.
Srebro złocone, próba 875, waga 173 g. wys. 7,2 cm., śr. 3,4 cm.,. Znakowanie: TJ5, pięcioramienna gwiazda w wpisanymi sierpem i młotem 875, 3. Związek Radziecki Armenia, Erewań (Erywań) po 1958 r.

900 zł

30-12-2023
Zestaw do przypraw Warszawa Fraget XIX w.
plater, szkło, cechowany; w owalu FRAGET, N, Galw., znak firmowy, nr 2178, szkło kryształowe; wys. 23,2 cm, szer. 14,2 cm, głęb. 13,2 cm. 1 buteleczka ukruszona. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget

780 zł

07-02-2020
Srebro 830; waga: 148 g. bez wkładów 75 g. 3 wkłady szklane, śr. 5 cm. wys.2,5 cm dł. łyżeczek 6 cm. Puncowana:830/ CGHallberg / w kartuszu trzy korony / w kartuszu głowa św. Eryka - punca miejska Sztokholmu / w prostokącie: 06 - punca datująca. w pudeł

950 zł

27-12-2019
porcelana ręcznie malowana, kalka, złocenie, patera wys. 3,7 cm. (z uszami 4,5cm.), śr.16 cm. szer. 21 cm., i miseczki 6 szt. wys.2,3 cm, śr. 7,5 cm. sygn.; RS w wieńcu laurowym Germany i Hand Painted R.P.Germany. Śląsk, Tułowice (Tillowitz), Reinhold

900 zł

26-01-2023
liczba obiektów: 498