Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Wazon
(1900-1915) Riedel Jablonec huta Drezno szkło iryzujące, warstwowe wys. 16 cm
20-07-2019
Wazon
szkło Moser z motywem irysów wys. 20 cm
10-07-2021
Wazon
szkło Moser z motywem irysów wys. 26 cm
10-07-2021
Waza
porcelana I poł. XIX w. wys. 20 cm śr. 20 cm
10-06-2017
Talerz dekoracyjny
porcelana Oberhohndorf Friedrich Kaestner śr. 26 cm

400 zł

02-04-2012
Talerz dekoracyjny
porcelana Berlin II połowa XIX w. śr. 21,5 cm (szt. 2)

500 zł

16-12-2008
Talerz
porcelana Chiny XVIII w. śr. 22,5 cm

800 zł

07-11-2013
Talerz
porcelana Chiny XVIII w. śr. 23,5 cm

800 zł

07-11-2013
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz
porcelana WIEDEŃ 1803 rok śr. 23,5 cm

800 zł

30-04-2010
Talerz

800 zł

07-11-2013
Talerz
porcelana Miśnia XIX w. śr. 21 cm
14-04-2017
Talerz
ceramika FRANCJA SARREGUEMINES przełom XIX/XX w. śr. 31 cm
10-05-2018
Talerz
Frankenthal sygn. Carla Theodora II poł. XVIII w. porcelana
śr. 24 cm
28-05-2022
Taca art deco
mahoń, srebro pr. 835 Wilkens, Niemcy l. 20 XX w. dł. 40 cm szer 20,5 cm
29-06-2018
Taca
srebro Austro-Węgry waga 4320g dł.7 7 cm szer. 47 cm
27-03-2020
Tabakierka
srebro pr. 84 waga 47g wys. 1.8 cm dł. 5,5 cm szer. 3,5 cm
23-08-2013
Tabakiera
srebro złocone pocz. XIX w. waga 78g wys. 1,5 cm dł. 7 cm szer. 4 cm

1 200 zł

26-09-2011
Szpilka do krawata
złoto, brylanty ok. 0,40 ct - rozety diamentowe, perły, rubiny; waga 6 g

6 500 zł

05-05-2023
Szpilka do krawata
złoto, brylant 0,10 ct - rozety diamentowe; waga 3 g

3 500 zł

09-05-2023
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 30g dł. 13 cm

450 zł

20-02-2014
liczba obiektów: 331