Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (338)
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm
30-11-2012
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żydowscy małżonkowie, 1930
glinka barwiona, glazurowana sygnowana na spodzie czarną farbą: S H/19 (gwiazda Dawida) 30 wys, 18,5 cm
25-02-2018
Żardiniera secesyjna
szkło, brąz złocony ok. 1900 rok wys. 49,5 cm śr. 27,5 cm
09-05-2019
Żardiniera
szko Kralik , metal srebrzony 1 ćw. XX w. wys. 13,5 cm śr. 21 cm
22-12-2018
Świeczniki
Anglia srebro waga 505g kon. XVIII w. wys. 11 cm śr. podstawy 14,5 cm (sztuk 2)

3 500 zł

24-01-2014
Świecznik 5-ramienny
srebro pr. 925 waga 500 g wys. 21 cm szer. 32 cm
22-11-2021
Świecznik
szkło Lalique wys. 18 cm (uszkodzony)
21-05-2019
Łyżka do sosu
srebro pr. 12 Plewiński waga 45g dł. 19 cm
04-09-2014
Łyżka
srebro pr. 800 waga 44g kon. XIX w. dł. 19,5 cm

250 zł

11-08-2011
Łyżka
srebro złocone waga 38 g kon. XIX w. dł. 17 cm

250 zł

11-08-2011
Łyżeczki - sztuk 6
Rosja srebro pr. 84 waga 75 g

900 zł

01-06-2009
Łyżeczki
srebro pr. 3 waga 190g (sztuk 6)

900 zł

27-05-2011
Łyżeczki
srebro pr. 84 sygn. T. Werner waga 300 g dł. 15,5 cm (8 sztuk)

1 200 zł

12-01-2017
Łyżeczki
Wagner srebro pr. 12 waga 70g (3 sztuki) dł. 15,5 cm
06-02-2018
Łyżeczka
Moskwa srebro pr. 84 waga 32g

600 zł

09-06-2011
Łyżeczka
srebro pocz. XIX w. waga 19g dł. 12 cm

600 zł

04-08-2016
Zestaw dla palaczy
Chiny brąz, emalia XIX/XX w.

1 800 zł

26-06-2014
Zestaw ceramiki
ceramika kaszubska Necel lata 30-te XX w. wys. 12-30 cm (sztuk 12)
27-03-2020
Zegarek naręczny damski
Schaffhausen złoto pr. 2 waga 31,5 g
30-09-2023
Zegarek
srebro Movado lata 30-te XX w.
28-09-2020
Zegar konsolowy
w stylu Charles'a Boulle'a kon. XVIII w. konstrukcja debowa, brąz złocony, szylkret wys. 86 cm
22-01-2015
/14
liczba obiektów: 338