Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (26)
Obraz Mieczysław Szczerbiński " Maki " 48,5 na 68,5 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Ruiny w Rzymie
Obraz Artysty Nieznanego XVIII wiek olej płótno przedstawia drogę w Rzymie "Via Appia Antica" wymiary wysokość 26.5 cm szerokość 38 cm po konserwacji
09-06-2021
Obraz Janina Sussle - Muszkietowa " Kiaty " olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 48 na 60
24-10-2022
Obraz niesygnowany "Patroni Ogrodnicta " VII na VIII olej płótno wym 28 na 48
24-10-2022
Obraz Michal Pociecha " Pejzaż " akwarela tektura/ papier wymiary 30,5 na 54 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Lampa Art déco
Lampa Art déco szkło czechy wymiary wysokość 77 cm szerokość 87 cm
26-05-2020
Lalka p.XX
Lalka początek XX wieku papier mache sygnowana z tyłu głowy oczy oraz ręce i nogi ruchome wysokość 50 cm
22-02-2022
Jesienne Drzewa
Obraz Emil Krcha " Jesienne Drzewa " olej tektura wymiary 34 na 49 sygnowany prawy dół
22-10-2022
Broszka
Broszka -diamenty naturalne brylant okrągły około 1.10 ct śr. 6,3 mm wys. 4.3 mm barwa TCR czystość VS szlif brylantowy amsterdam II 6 sztuk Diament naturalny-brylant masa lącznie około 0.70 ct Barwa CR czystość SI szlif brylantowy amsterdam. Masa 4.788 g
14-06-2021
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Żółte Róże
Obraz Alfonsa Karpińskiego "Żółte Róże" olej sklejka sygnowany prawy bok wymiary 118 cm długość 50 cm wysokość
05-05-2023
RZEPKA Allan (ur. 1940r.)
Martwa natura , 1996
Obraz Alana Rzepki "Martwa natura" sygnowany lewy dół datowany lewy dół 1996 olej płótno wymiary 80 cm wysokość 139 cm szerokość
22-02-2022
PORCZAK Antoni (ur. 1945r.)
Zapałki
Rzeźba Antoniego Porczaka "Zapałki" brąz sygnowany wymiary 38 cm wysokość 13 cm szerokość
22-05-2020
KOTOWICZ Apolinary Stanisław (1859 - 1917)
Akt z Wazonem
Obraz Apolinarego Kotowicza "Akt Kobiety" olej tektura sygnowany prawy dół wymiary 88.5 cm wysokość 55.5 cm szerokość
26-05-2023
SARAPATA Beata (ur. 1957 r.)
Kruk
Obraz Beaty Sarapaty "Kruk" olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 59.5 cm wysokość 49 cm szerokość
05-05-2023
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)
"Kościółek"
Obraz Tukan - Wolski Eugeniusz " Kościółek " technika mieszana sygnowany lewy dół wymiary 32 na 22
05-05-2023
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
Obraz "Portret Kobiety " olej tektura
Obraz Feliks Cichocki - Nałęcz " Portret Kobiety " olej tektura sygnowany prawy dół wym
24-10-2022
RAPF-SŁAWIKOWSKA Izabela (1920 - 2010)
Akt Kobiety , 1975
Obraz Izabelli Rapf Sławikowska "Akt Kobiety" olej płótno sygnowany prawy dół datowany prawy dół 75 wymiary 42.5 cm wysokość 38 cm szerokość
22-02-2022
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Patrol" , 1944
Obraz Jerzego Kossaka " Patrol " olej tektura 48 na 32 sygnowany lewy dół datowany lewy dół 1944
05-05-2023
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Konie , 1962
Obraz Jerzego Potrzebowskiego "Konie" olej płótno sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1962 rok wymiary 79.5 cm wysokość 99 cm szerokość
26-05-2023
MAREK Józef (1922 - 2020)
Powłoka Królowej
Rzeźba Józefa Marka "Powłoka Królowej" brąz sygnowana na podstawie wysokość 50 cm
22-05-2020
MAREK Józef (1922 - 2020)
Ludzie
Rzeźba Józefa Marka "Ludzie" brąz sygnowana na boku podstawy wymiary 29.5 cm wysokość podstawa 12 cm na 13
22-05-2020
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Macierzyństwo , 1950
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Macierzyństwo" gips sygnowana na podstawie datowana 50 wymiary 86 cm wysokość 18 cm szerokość
22-05-2020
PAWLISZAK Wacław (1866 - 1905)
Portret Kobiety
Obraz Wacław Pawliszak "Portret Kobiety " olej sklejka wymiary 22 na 27 sygnowany prawy dół
26-05-2023
liczba obiektów: 26