Palka Art Group
Rozwadowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
668 222 661
katarzyna@palka-artgroup.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (26)
GĄSIENICA-SETLAK Emilia (ur. 1986)
“Za Horyzontem”
“Za Horyzontem” Technika: akryl na płótnie Wymiary: 73cm x 54cm

1 300 zł

21-08-2013
“Blue Marine – Ultramarine”
“Blue Marine – Ultramarine” Technika: akryl na płótnie Wymiary: 140cm x 90cm

3 500 zł

21-08-2013
"Asieńka"
"Asieńka" Technika: linoryt Kategoria: Grafika Wymiary: 13cm x 18cm

130 zł

21-08-2013
BANEK Joanna (ur. 1967)
Emocje
"Emocje" olej na płótnie Emocje z cyklu Kwadrat Magiczny Wymiary: 40cm x 40cm
21-08-2013
BANEK Joanna (ur. 1967)
7
Tytuł dzieła: 7 Technika: olej na płótnie Kategoria: Malarstwo Opis dzieła: obraz przedstawia obraz 7 rozwoju struktury, mówi o "MY" Praca jest poliptykiem złożonym z 9 części. Wymiary: 230cm x 230cm
21-08-2013
PAWELEC-GLIKLICH Klaudia (1983, Żory)
dyptyk- maki
akwarela , wymiary: 20x40 *wymiary dotyczą jednej pracy * cena dotyczy dwóch prac *możliwość kupienia prac osobno

585 zł

20-08-2013
drzewa trzy..
akryl, 110x100

1 560 zł

20-08-2013
CZARNECKA Marta (ur. 1991, Tarnowskie Góry)
Relacje
Relacje Technika: olej na płótnie Wymiary: 90cm x 110cm

2 000 zł

21-08-2013
Podświadomość
Podświadomość Technika: olej na płótnie Wymiary: 80cm x 100cm

1 700 zł

21-08-2013
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
Życie nocne
Życie nocne Technika: olej na płótnie Wymiary: 80cm x 60cm

2 210 zł

21-08-2013
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
Rowerek
Rowerek Technika: olej na płótnie Wymiary: 90cm x 70cm

2 600 zł

21-08-2013
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
Nokturn
Nokturn Technika: olej na płótnie Wymiary: 40cm x 30cm

780 zł

21-08-2013
ŁODYGOWSKA Małgorzata (ur. 1976, Warszawa)
Rodzina
Rodzina Technika: akryl na płótnie, zawerniksowany Opis dzieła: akryl na płótnie, obraz namalowany w 2009 roku. Wymiary: 81cm x 65cm

1 040 zł

21-08-2013
Fala upałów
Fala upałów Technika: akryl na płótnie, zawerniksowany. Opis dzieła: Obraz, akryl namalowany na płótnie w 2013 roku, zawerniksowany, zamalowane boki Wymiary: 80cm x 60cm

1 040 zł

21-08-2013
Dziewczyna z pieskiem
Dziewczyna z pieskiem Technika: akryl na płótnie, zawerniksowany Obraz o wymiarach 65x81 cm. Namalowany w 2011 r.

1 040 zł

21-08-2013
KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
Modern Romance

3 445 zł

20-08-2013
DIVIdeNdE
olej na półtnie, 120cm x 160cm Desiring and wishing. Refusing defending against the sexual desire. Fell and torn confused Torn between Catholic church views on pure woman. Between a martyr and a strong woman. Moral code. Disappointment. Desires. Eventually free.

4 225 zł

20-08-2013
Daddy
olej na półtnie 100x110

3 380 zł

20-08-2013
MIŁEK Ryszard (ur. 1955)
Bez tytułu 3
Obraz jest częścią serii pt. " Improwizacje różnotematyczne" Wymiary: 70cm x 100cm, technika : pastel
20-08-2013
MIŁEK Ryszard (ur. 1955)
Bez tytułu 18
Obraz jest częścią serii pt. " Improwizacje różnotematyczne" Wymiary: 70cm x 100cm, technika : pastel Cena podawana po kontakcie mailowym lub telefonicznym
20-08-2013
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
Marynarski patrol
Obraz olejny na twardym podobraziu. Oprawiony, co powiększa jego wymiary zewnętrzne Wymiary: 80cm x 30cm Cena podawana po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Zapraszamy
20-08-2013
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
Dwór na Załubinczu V
obraz olejny na twardym podobraziu, oprawiony, co powiększa jego wymiary zewnętrzne Wymiary: 18cm x 24cm
20-08-2013
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
Baszta Kowalska- Nowy Sącz
technika własna, obraz oprawiony, twarde podobrazie Wymiary: 21cm x 29cm Cena podawana po kontakcie telefonicznym lub mailowym Zapraszamy
20-08-2013
KUBICHA Witold
Łomnica Zdrój - orientalna inspiracja
Łomnica Zdrój - orientalna inspiracja. Akryl na papierze 70cm x 50cm

498 zł

21-08-2013
KUBICHA Witold
Nostalgia
Nostalgia. Olej na płótnie. Owiany delikatną mgiełką wieczoru jesienny pejzaż pachnący nostalgią. Wymiary: 70cm x 50cm

1 950 zł

21-08-2013
liczba obiektów: 26