KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1598)
NASZYJNIK Z GRANATAMI, CZECHY, 1 POŁ. XX W.
srebro pr. „3” (0,900)
granaty fasetowane
długość: 44,5 cm
masa: 7,40 g

ID 3581/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM W FORMIE KOTA, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowany
dł.: 2 cm z zawiesiem
masa: 0,68 g
sygn.: 596VI

ID 3448/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM, DREWNIANA WIEŻA, XX W.
złoto pr. 18 K
grawerowane
wys.: 2,5 cm z zawiesiem
masa: 3,56 g

ID 3585/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM W FORMIE DZBANA, XX W.
złoto pr. 14 K
grawerowane napisy: „BOSTON” / „BEANS”
wys.: 1 cm
masa: 3,74 g

ID 3582/KGS
24-04-2024
Nowość
otwierany
złoto pr. 0,585
grawerowany napis HB
wys.: 1,5 cm
masa: 1,86 g

ID 3511/KGS
24-04-2024
Nowość
złoto pr. 14 K
grawerowane
dł.: 2 cm
masa: 2,54 g

ID 358/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM, TRĄBKA, XX W.
złoto pr. 0,750
wym.: 2,8 x 2 cm z zawiesiem
masa: 4,57 g

ID 3587/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM, PIĘTROWY AUTOBUS, ANGLIA, XX W.
złoto pr. 0,375 K
grawerowane
dł.: 1,7 cm
masa: 3,57 g

ID 3586/KGS
24-04-2024
Nowość
CHARM – ZAMKOWA WIEŻA, XX W.
złoto brak pr.
grawerowane napisy: „J.D”/ „ARNEY”
wys.: 1,7 cm z zawiesiem
masa: 2,03 g

ID 3584/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM W FORMIE NOŻYCZEK, FRANCJA XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane
dł.: 3 cm z zawiesiem
masa: 1,47 g

ID 3589/KGS
24-04-2024
Nowość
BRANSOLETKA Z KAMEĄ, XIX/XX W.
10 sznurów korali kulki
zapięcie dekorowane kameą rzeźbioną w muszli
dł.: 20 cm
masa: 52,09 g

ID 932/KGS
24-04-2024
Nowość
DEWIZKA, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
ażurowe dekoracyjne ogniwa
dł.: 78 cm
masa: 18,27 g

ID 3115/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOR – KAMEA DEKOROWANA PERŁAMI, KONIEC XIX W.
złoto brak pr.
srebro
kamea rzeźbiona w agacie
z motywem kobiety
perły
27 szt. rozet diamentowych
wymiary: 2,0 x 4,2 cm
masa: 5,30 g

ID 3506/KGS
24-04-2024
Nowość
BROSZA W FORMIE KWIATU Z PERŁĄ, XX W.
złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana
3 szt. rubinów
wymiary: 3,4 x 3,6 cm
masa: 8,19 g

ID 3517/KGS
24-04-2024
Nowość
MEDALIK ZE SCENĄ CHRZTU, WŁOCHY, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
wymiary 1,8 x 2,6 cm z zawiesiem
na rewersie napis: RICORDO DEL BATTESIMO
masa: 3,10 g

ID 3527/KGS
24-04-2024
Nowość
KRZYŻYK DEKOROWANY BLUSZCZEM, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne
grawerowane detale
wymiary: 2,2 x 4,5 cm
masa: 2,49 g

ID 3522/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOREK BIEDERMEIEROWSKI, XIX W.
złoto brak pr.
2 szt. szkieł o barwie rubinu
wymiary: 1,2 x 3,5 cm z zawiesiem
masa: 0,92 g

ID 3525/KGS
24-04-2024
Nowość
złoto brak pr.
wymiary: 1,0 x 1,6 cm
masa: 2,12 g

ID 3510/KGS
24-04-2024
Nowość
BROSZA – AGRAFKA Z DWOMA SERCAMI, XX W.
złoto pr. 0,750
wymiary 1,5 x 2,5 cm
masa: 1,54 g

ID 3509/KGS
24-04-2024
Nowość
PIERŚCIONEK Z BRYLANTAMI, XX W.
złoto pr. 0,750
białe złoto
5 szt. brylantów ł. ~ 0,95 ct G/SI2-P1
rozmiar: 15,5
masa: 3,27 g

ID 3501/KGS
24-04-2024
Nowość
OBRĄCZKA ETERNITY RING Z BRYLANTAMI, XX W.
złoto pr. 0,700
białe złoto
18 szt. brylantów ł. ~ 1,10 ct G-H/SI1-P1
rozmiar: 9,5
masa: 1,94 g

ID 3502/KGS
24-04-2024
Nowość
KOLCZYKI Z BRYLANTAMI, FRANCJA, 1 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
białe i żółte złoto
2 szt. brylantów ł. ~ 0,15 ct G/VS
2 szt. rozet diamentowych
długość: 1,3 cm
masa: 2,77 g

ID 3455/KGS
24-04-2024
Nowość
WISIOR Z MOTYWEM SOWY, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
złoto dwubarwne
2 szt. diamentów w starym szlifie brylantowym ł. ~ 0,22 ct H-I/VS2-SI1
wymiary 3,2 x 4,2 cm z zawiesiem
masa: 11,39 g

ID 3513/KGS
24-04-2024
Nowość
BROSZA FLORALNA, POCZ. XIX W.
złoto brak pr. (~ 0,500)
srebro
2 szt. szmaragdów ł. ~ 0,80 ct
rozety i rauty diamentowe
wymiary: 2,0 x 4,2 cm
masa: 10,20 g

ID 3447/KGS
24-04-2024
Nowość
białe i zółte złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana morska
śr. 8,7 mm
20 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 1,00 ct H-I/SI
80 szt. rozet diamentowych
wymiary: 3,0 x 5,0 cm z zawiesiem
masa 7,97 g

ID 3577/KGS
24-04-2024
Nowość
/64
liczba obiektów: 1598