artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (823)
KOSIEC Małgorzata (ur. 1975, Łódź)
Tytuł: Dark Cloud
Technika: olej, płótno
Wymiary: 93 x 72 cm
Sygnatura: Kosiec, opisany na odwrociu

9 500 zł

24-04-2024
Nowość
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Tytuł: Kompozycja
Wymiary: 46 x 38 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności

6 500 zł

24-04-2024
Nowość
Tytuł: Czerwony Akt, lata 50-te
Wymiary: 90 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Praca Unikatowa, lata 50. XX w., katalogowana

Certyfikat autentyczności
Tel. 724277888

18 500 zł

24-04-2024
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Feeling
Wymiary: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
20-04-2024
Nowość
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Chronometr Lawowy
Wymiary: 50 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

37 500 zł

20-04-2024
Nowość
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Kobieta
Wymiary: 60 x 40 cm, plus oprawa przeszklana
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności

22 500 zł

20-04-2024
Nowość
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Tytuł: Miłosne podboje
Wymiary: 46 x 55 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu

6 500 zł

20-04-2024
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Tygrysek
Wymiary: 15 x 21 cm, plus oprawa
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier czerpany
Sygnatura: Wilkoń

10 500 zł

20-04-2024
Nowość
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Tytuł: Dobra noc
Wymiary: 46 x 37 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: TOLBINSKI

23 500 zł

20-04-2024
Nowość
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt leżący
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: olej, szlagmetal, płótno
Rok: 2022
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności

35 900 zł

20-04-2024
Nowość
ŻURAŃSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Tytuł: Las
Wymiary: 73 x 87 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: obraz opisany tytułem, podpisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności

4 600 zł

20-04-2024
Nowość
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Nowy Jork
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
Nowość
ŚWIDERSKI Paweł (ur. 1983, Białystok)
Tytuł: Tiger
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: Farby akrylowe, spray
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

5 900 zł

20-04-2024
Nowość
BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
Tytuł: Zabawnie
Wymiary: 29 x 20 cm
Technika: akryl, papier
Sygnatura: Brewka
Certyfikat autentyczności

3 990 zł

20-04-2024
Nowość
JASKULSKA Anna
Tytuł: Central Park
Wymiary: 75 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

3 900 zł

20-04-2024
Nowość
Tytuł: Akt stojący przy krześle
Wymiary: 32,5 x 25 cm
Technika: tusz, akwarela, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności

1 690 zł

20-04-2024
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Wymiary: 29,5 x 39,5 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: J Wilkoń
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Tabun na błękitnej fali
Wymiary: 32 x 30,5 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel, farby do porcelany) / Papier czerpany
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności

25 000 zł

20-04-2024
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Kobieta z papugą
Wymiary: 45 x 35 cm, plus oprawa
Technika: ołówek, papier
Sygnatura: Olbiński, oprawiony
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
Nowość
Tytuł: Świadek Nowoczesności
Wymiary: 62 x 40 x 23 cm
Technika: sztuczny alabaster
Sygnatura: Olbiński, rzeźba numerowana, nakład 8 szt.
20-04-2024
Nowość
OWCZAREK Łukasz (ur. 1983, Inowrocław)
WTF#JBIC/TDN
Tytuł: WTF#JBIC/TDN
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

16 500 zł

20-04-2024
Nowość
Wspomnienie lata
Tytuł: Wspomnienie lata
Wymiary: 80x60cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

4 200 zł

02-12-2022
Tytuł: Zapatrzenie, dyptyk
Wymiary: 2* 30 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
12-02-2024
Tytuł: Portret
Wymiary: 35 x 25 cm
Technika: akwarela, tusz, flamaster, papier
Sygnatura: H. Płóciennnik
Certyfikat autentyczności

2 100 zł

25-05-2023
/33
liczba obiektów: 823