artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (828)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Złocone konie
Wymiary: 27 x 50 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Tektura
Sygnatura: J Wilkoń
Certyfikat autentyczności

26 500 zł

09-07-2024
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Maki
Wymiary: 73 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016
Certyfikat autentyczności
09-07-2024
Nowość
VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Tytuł: Arakiba
Wymiary: 100 x 80 cm, plus oprawa
Technika: olej, technika własna, płótno, 100 x 80 cm
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności
09-07-2024
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Polowanie Świrów na Ptaki
Wymiary: 80 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
09-07-2024
Nowość
GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)
Tytuł: Scena rodzajowa
Wymiary: 50 x 90 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

22 900 zł

09-07-2024
Nowość
Tytuł: Moleculo
Wymiary: 56 x 41 cm, plus oprawa (90 x 71 cm)
Technika: akryl, gwasz, karton

25 900 zł

09-07-2024
Nowość
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł: Bez tytułu, 2015
Wymiary: 78 x 82 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Certyfikat autentyczności

18 900 zł

08-07-2024
Nowość
Wspomnienie lata
Tytuł: Wspomnienie lata
Wymiary: 80x60cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

4 200 zł

02-12-2022
Tytuł: Zapatrzenie, dyptyk
Wymiary: 2* 30 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
12-02-2024
Tytuł: Schodami do nieba
Wymiary: 63 x 55 cm (plus oprawa)
Technika: olej, płótno
Sygnatura: Olbiński, oprawiony
Certyfikat
28-06-2024
Tytuł: Portret
Wymiary: 35 x 25 cm
Technika: akwarela, tusz, flamaster, papier
Sygnatura: H. Płóciennnik
Certyfikat autentyczności

2 100 zł

25-05-2023
Para
Wymiary: 25 x 17 cm
Technika: mosiądz
Sygnatura: ZB
Certyfikat autentyczności

2 900 zł

05-06-2023
O.S
Tytuł: O.S
Wymiary: 100 x 70 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygnowany z przodu Świtaj 2021, boki zamalowane

12 500 zł

01-12-2022
Najwięksi Artyści Węgierscy. Zestaw 10 grafik
Najwięksi Artyści Węgierscy. Zestaw 10 grafik w etui o wymiarach 19x15cm

1 999 zł

27-01-2023
M40
Tytuł pracy: M40
Wymiary pracy: 40x40cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu tytuł oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności

3 200 zł

29-11-2022
Królowa cyborgów
Tytuł pracy: 'Królowa cyborgów’
Wymiary pracy: 100x53cm
Technika: manekin, glina wypalona, elementy elektroniczne, farba olejna, mosiądz
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

6 500 zł

05-12-2022
Katedra
Tytuł: Katedra
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: olej, płótno

18 700 zł

01-12-2022
K.2
Tytuł: K.2
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygnowany z przodu Świtaj Urszula 2021, boki zamalowane

18 700 zł

01-12-2022
Hulaj Dusza , 2020
Tytuł pracy: Hulaj Dusza
Wymiary pracy: 75x55cm
Technika: olej, płyta
Certyfikat autentyczności

8 300 zł

29-11-2022
Dzbanek imbryk Sylvain Hulblot Hulblet Belg
Rok powstania 1940-1950.
Wymiary 24x18cm
Waga: ok. 1.3 kg
Sygnatura, jak na zdjęciu trzecim

1 999 zł

27-01-2023
D.W.3
Tytuł: D.W.3
Wymiary: 70 x 100 cm
Technika: olej, płótno

12 500 zł

01-12-2022
Afrykańskie złoto III
Autor: Svetlana Petrosyan
Tytuł pracy: Afrykańskie złoto III
Wymiary pracy: 90x70cm
Technika: akryl, płótno, pasta strukturalna
Sygnatura: z przodu w prawym rogu
Certyfikat autentyczności

2 000 zł

18-11-2022
'Śpiący rycerz'
Tytuł: Śpiący rycerz
Wymiary: 80 x 80 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

Praca w oprawie

3 800 zł

12-12-2022
'Zmysłowość'
Tytuł: Zmysłowość
Wymiary: 100 x 80 cm
Technika: akryl, płótno, szlagmetal
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

6 600 zł

20-01-2023
'Wróżka Lasu'
Tytuł pracy: Wróżka Lasu
Technika: technika własna, malarstwo akademickie, sztuczne kwiaty, płótno
Wymiary: 30x40cm plus oprawa
Sygnatura: VorontsoVa S.

Certyfikat autentyczności

1 800 zł

18-12-2022
/34
liczba obiektów: 828