Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Costa Blanca , 2019
Grafika

Rozmiar 28 cm x 38 cm x 1 cm

Rok: 2019

750 zł

25-02-2020
Art in House Dom Aukcyjny
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" Centrum", 2018,
olej, płótno, 100x120cm,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery,com
+48 504 006 630
12-05-2019
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" Złoto Azteków", 2015
olej, płótno, 114x146 cm, sygnowany, datowany, p.d.,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
08-10-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Sahara , 2015
olej, płótno, 100x120 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
13-09-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Na tle szachownicy , 2012
olej, akryl, płótno, 100x120 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
11-09-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" Na gorącej plaży ",
olej, płótno, 114x146 cm, datowany, sygnowany
CERTYFAKAT AUTENTYCZNOŚCI
26-01-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" Pandorum", 2015
olej, płótno, 100x120 cm, sygnowany, datowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
25-01-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" Homo Erectus", 2016
akryl, płótno, 100x120 cm, sygnowany, datowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
25-01-2018
Warsaw Art Gallery
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
" De Soto". 2016,
ole, płótno, 100x120 cm, ygnowany, datowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI,
info@warsawartgallery.com
23-01-2018
Warsaw Art Gallery
/12
liczba obiektów: 102