1 zł
2 600 000 zł

GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)

Relief II (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
80x80 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Graf, 1989 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 99,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na nalepce na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ "GRAF" | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1989'

Progresywny VIa (2012)

sygn. na odwrociu
akryl, płyta
100x80 cm

Kompozycja z kwadratem, 2017

akryl, tektura; płyta; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KOMPOZYCJA Z KWADRATEM / AKRYL, TEKTURA; PŁYTA / 30 X 30 / 2017.

Wertykalny XXIX (2013)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
50x50 cm

507001

sygn. śr.d.dat. p.d.
technika własna, relief, papier (5/20)
19x15 cm

Progresja II, 2000

technika własna/płyta, 60,5 x 120,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA/PROGRESJA II/WYM. ⌀ 120 1/2/ ROK 2000

"Nokturn", 1992 r.

mezzotinta, relief/papier, 18 x 15 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Nokturn e'a Andrzej Gieraga '92'

Kompozycja z kwadratem (2017)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
30x30 cm

Relief V (2018)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
70x70 cm

Progresja II, 2000

technika własna, płyta; 60,5 x 120,5 cm (półkole);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
ANDRZEJ / GIERAGA / PROGRESJA II / WYM. [średn.] 120 1/2 / ROK 2000.

WERTYKALNY, 2008 r.

akryl/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | WERTYKALNY | TECH.WŁASNA | 70 x 70 | 2008

Bez tytułu - Szary (2007)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
70x70 cm

Uskrzydlenie, 1987 r.

grafika, relief, 24,3 x 19 cm,
sygn. i dat. p.d.: Andrzej Gieraga 87, opisana l.d.: Uskrzydlenie 5/50

Czerń i biel III, 1987 r.

akwatinta, papier, 24 x 20,5 cm,
sygn. i dat. l.d.: ołówkiem Andrzej Gieraga 87, opisana l.d.: Czerń i biel III, śr.d.: 35/50

Progresywny 1A (2011)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płyta
100x80 cm

Obraz CXCVI, 1991 r.

akryl/płótno naklejone na płytę, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ CXCVI | WYM. 70 x 70 | TECH. PŁYTA, PŁÓTNO, AKRYL | ROK 1991'

Progresja II (2000)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
60.5x120.5

Bez tytułu VII, 1989 r.

goffrage/papier, ed. 8/50, 15 x 12 cm (odcisk), oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Bez tytułu VIII 8/50 Andrzej Gieraga '89'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

KWADRATY C, 2014 r.

akryl/płyta, 95 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY C | 95 x 95 cm | PŁYTA | AKRYL | 2014

Kompozycja (2007)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, relief, płyta
70x70 cm

Kwadraty I, 2005 r.

akryl/papier naklejony na płytę, lakierowana płyta pilśniowa, 35 x 35 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY I | TECH. WŁASNA | 35 x 35 | 2005'
na odwrociu nalepka wystawowa z domu aukcyjnego Rempex w Warszawie

Kwadrat IX (2006)

sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana,
płyta 70x70 cm

Muza I, 1987 r.

linoryt, 17.50 x 14 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Muza I e'a3 Andrzej Gieraga '87',

* praca podlega opłacie Droit de suite

Wertykalny I, 2008 r.

technika własna, akryl, płyta, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | WERTYKALNY I 80 X 80| TECH. WLASNA / AKRYL | 2008

Wariacje na temat progresji

technika własna
90 x 90 cm

Obraz LXXXVII a, 1988 r.

akryl, drewno lipowe/płótno naklejone na płytę, 120 x 100 cm
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ LXXXVIIa | WYM. 120 x 100 | TECH. MIESZANA | ROK 1988'

CLXXVII, 1990 r.

akryl/płótno naklejone na płytę pilśniową, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ CLXXVII | WYM. 100 X 100'

- kolekcja prywatna, Francja

Bez tytułu, 1988

technika własna/papier, 15 x 12 cm (wycisk)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Bez tytułu"/ 26/50 / Andrzej Gieraga/88

Czerń i biel IV, 1987

mezzotinta, akwatinta, relief/papier, 15 x 11,8 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Czerń i biel IV"/ 41/50 / Andrzej Gieraga/87

Dwa kwadraty (2004)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
70x70 cm

Uskrzydlenie, 1977 r.

litografia/papier, 68 x 48 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'LITOGRAFIA 4/15 "USKRZYDLENIE" ANDRZEJ GIERAGA 1977'

Dwa kwadraty C, 2015

akryl, tektura, płyta, 95 x 95 cm
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA, DWA KWADRATY C, PŁYTA, TEKTURA, AKRYL, 95 X 95 CM, 2015

Progresywny XXI, 2011

akryl, płyta, 100 x 80 cm
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA, PROGRESYWNY XXI, PŁYTA, AKRYL, 100 X 80 CM, 2011

Dwa kwadraty (2004)

sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana, płyta
70x70 cm

Obraz z liniami, 2014

akryl/pilśnia, 50 x 50 cm
sygn. dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / OBRAZ Z LINIAMI / PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 cm / 2014

Composition I, 1993

Mezzotinta; wym.: 675 x 545 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga 1993, l.d. tytuł, śr.d. nr 3/50. Geometryzujący abstrakcjonista kreuje takie modele świata, które są tym doskonalsze im bardziej są zredu- kowane do prostych układów form. Odrzuca subiektywizm na rzecz uniwersalizmu wypowiedzi, wyzbywa się treści literackich, ogranicza kolor do gamy achromatycznej pomiędzy bielą a czernią.

Italla IVa (1988)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
90x68 cm

Obraz z liniami (2014)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, pilśnia
50x50 cm

Wertykalny - Solaris, 2008

akryl, relief, płyta, 70 x 70 cm,
sygn. i dat. na odwrociu

Wariacje na temat progresji (2007)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
70x70 cm

Atlantyda I, 1986

Mezzotinta, ruletka, relief; wym.: 147 x 117 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga'86, l.d.: Atlantyda I e'a. Stan zachowania: bardzo dobry.

* opłata wynikająca z tzw. droit de suite

Czerń i biel, 1986

Mezzotinta, relief; wym.: 147 x 117 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga'86, l.d.: Czerń i biel e'a1. Stan zachowania: bardzo dobry.

Wertykalny-Solaris (2008)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
70x70 cm

Wertykalny XXIX, 2013

akryl/tektura, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WARIACJE NA TEMAT PROGRESJI / TECH. WŁASNA / 70 x 70 cm / 2007
powyżej pieczęć autora

Italla III, 1987

relief/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Italla III / 26/50 / Andrzej Gieraga / ‘87

Muza I, 1987

technika własna/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Muza I / e’a / Andrzej Gieraga / ‘87

Trzy kwadraty I, 2005

akryl/tektura, płyta pilśniowa, 92 x 88 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / TRZY KWADRATY I / TECHNIKA WŁASNA / WYM. 92 x 88 / 2005
powyżej pieczęć autora

CCXIII, 1991 r.

akryl/płótno, płyta, 75 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ CCXIII | WYM. 75 X 75 | TECH. PŁYTA PŁÓTNO, AKRYL | ROK 1991'

- zakup w Galerii Zapiecek, 1993
- kolekcja prywatna, Niemcy

Diag, 1990 r.

technika własna/deska, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu, na naklejce autorskiej: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ "DIAG" | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1990'

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków

Elementy zrównoważone, 2013

akryl, płyta, tektura, 35 × 35 cm
sygn. na odwrocie: Andrzej Gieraga/ Elementy zrównoważone/płyta, tektura, akryl, 35 × 35 cm/2013

Wariacje na temat progresji, 2007

Wertykalny - Solaris, 2008

sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY - SOLARIS / TECH. WŁASNA / 70 x 70 / 2008

Wertykalny XXIX, 2013

akryl/ płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY XXIX / PILŚNIOWA PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 / 2013

Obraz z liniami, 2014

akryl/płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / OBRAZ Z LINIAMI / PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 cm / 201

Obraz LXVIII, 1983

technika własna, relief/drewno, 65 x 150 cm
na odwrociu nalepka autorska oraz nalepka wystawy W kręgu Strzemińskiego (Galeria Pryzmat ZPAP Okręg Krakowski)

Dwa kwadraty, 2004

technika własna/płyta, 70 x 70 cm
opis na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004

Kompozycja wertykalna II, 2007

akryl, relief /papier czerpany, 64,5 x 46,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany przy dolnej krawędzi ołówkiem: Kompozycja wertykalna II / Andrzej Gieraga / 2007

Progresywny Via, 2012

grafika cyfrowa/papier, 74 x 60 cm
sygn., dat. i opisany przy dolnej krawędzi ołówkiem: PROGRESYWNY VIa / ANDRZEJ GIERAGA / 2012
na odwrocie pieczęć artysty

Czerń i biel IIIa, 1988

technika własna/papier, 18 x 13 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Czerń i biel IIIa / 11/50 / Andrzej Gieraga / ‘88

Muza I, 1987

Italla III, 1987

Trzy kwadraty I (2005)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
92x88 cm

Kompozycja wertykalna III (2007)

sygn. śr.d.dat. p.d.
technika mieszana, akryl, papier
65x46.5 cm (w świetle passe-partout )

Wariacje na temat progresji, 2004

technika własna, akryl, sklejka/płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pt. / tech. własna / 50 x 50 / 2004

Italla III, 1987

mezzotinta, relief/papier, 15 x 11,7 cm (odcisk)
sygn. p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87, l.d.: Italla III éa

Czerń i biel, 1988

sygn. i opisany p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `88, l.d.: Czerń i biel III a 20/50

Dwa kwadraty, 2004

Obraz LXVIII, 1983

technika własna, 65 x 150 cm

Kwadraty I, 2005

technika własna, 35,5 x 35,5 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I / TECH. WŁASNA / 35 X 35 / 2005
na odwrociu pieczęć wywozowa

Kompozycja z czarnymi prostokątami, 1993 r.

relief/papier 14,5 x 11,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'K. św. I ea Andrzej Gieraga 1993'

Obraz CXXV, 1989 r.

akryl, płyta, 100 × 100 cm,
datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ/GIERAGA/OBRAZ CXXV/WYM. 100 X 100/ROK 1989

Obraz CLXXVI, 1990 r.

technika własna, akryl, relief/płótno naklejone na płytę, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ANDZREJ GIERAGA | OBRAZ CLXXVI | WYM. 100 x 100 | TECH.

Composition I, 1993

Mezzotinta; wym.: 675 x 545 mm;
sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga 1993, l.d. tytuł, śr.d. nr 3/50.

Epitaph III, 1992 r.

suchy tłok, papier, 15 × 12 cm (odcisk płyty), 17 × 12,5 cm w świetle passe-partout
opisany i sygn. u dołu: Epitaph III 11/50 Andrzej Gieraga `92

Nokturn

technika własna, papier, 9,8 × 10 cm
opisany i sygn. u dołu: Nokturn Andrzej Gieraga 20.

Italla 1986 r.

technika graficzna mieszana, papier, 27 × 16 cm (odcisk płyty), 29 × 17 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Andrzej Gieraga 1986 oraz napis l. d.: Italla 33/40

Italla VIII, 1987 r.

technika mieszana , collage, olej, relief/płyta, 125 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ | GIERAGA | 1987` oraz `ITALLA VIII`

Progresja I, 2000 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 60 x 120 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | PROGRESJA I | TECH. WŁASNA | WYM. 120 cm | ROK 2000`

Estymacja: 10 000 - 14 000

Italla 4A, 1988

technika mieszana, deska;
90 x 67 cm,
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ/ GIERAGA
na odwrocie nalepka z informacjią o pracy

Trzy kwadraty, 2005

technika własna, płyta;
69,5 x 69,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA/TRZY KWADRATY/TECHNIKA WŁASNA/ 70 x 70

Wertykalny I, 2008 r.

akryl, technika własna, płyta,
80 × 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY/ 80 × 80 / TECH. WŁASNA / AKRYL /2008

Estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Progresja-wariant, 2001 r.

technika własna, płyta, 50 × 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / PROGR. - WARIANT / WYM. 50 × 50 cm / TECH. WŁASNA / ROK 2001

Estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Kompozycja z dwoma czarnymi prostokątami, 1993 r.

akwatinta, relief/papier, 18 x 15 cm (w świetle passe-partout)
opisana ołówkiem u dołu: `K. św. I e`a Andrzej Gieraga 1993`

Estymacja: 1 000 - 1 500

Czerń i biel II, 1987 r.

akwatinta, relief/papier, 18 x 14,5 cm (w świetle oprawy)
opisana ołówkiem u dołu: `Czerń i biel II 20/50 Andrzej Gieraga `87`

Estymacja: 1 000 - 1 600

Italla, 1986

technika graficzna mieszana, papier;
27 x 16 cm (wymiar odbitki),
29 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. (ołówkiem) p. d.: Andrzej Gieraga 1986 oraz napis l. d.: Italla 33/40

Italla, 1986

27 x 16 cm (wymiar odbitki),

Czerń i biel III, 1992

mezzotinta, relief, papier,
15 x 11,8 cm (odcisk płyty),
24 x 20 cm (wymiar arkusza);
opis u dołu: Czerń i biel III e e`a Andrzej Gieraga 92 (ołówkiem)

Obraz CLXXVI, 1990 r.

relief, technika własna, akryl/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDZREJ GIERAGA | OBRAZ CLXXVI | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1990`

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

Czerń i biel III, 1992

mezzotinta, relief, papier,
15 x 11,8 cm (odcisk płyty),
24 x 20 cm (wymiar arkusza);

Wertykalny I (2008)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, technika własna
80x80 cm

Kwadraty I, 2005 r.

technika własna, akryl/płyta,
35 x 35 cm
opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY I | TECH. WŁASNA | 35 x 35 | 2005`

Estymacja: 4 000 - 6 000

Progresywny I A

akryl na płycie
70 x 70 cm

Itaka 4A, 1988

technika mieszana, deska, 90 x 67 cm,
na odwrocie nalepka z danymi o pracy

Progresja tonu (2009)

sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x12 cm

Progresja tonu (2009)

sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x11,5 cm

Progresja tonu (2009)

sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x12 cm

Obraz CXXV, 1989 r.

akryl/płyta,
100 x 100 cm,
datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA I OBRAZ CXXV I WYM. 100 X 100 I ROK 1989`

Estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Bez tytułu, 1988

mezzotinta, relief, 15 x 11,8 cm;
sygn. u dołu: Andrzej Gieraga `88 (ołówkiem)
oraz napis l.d.: Bez tytułu 26/50 (ołówkiem)

Progresja - Wariant, 2011

technika własna, deska,
50 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA/ PROGR.-WARIANT/ WYM. 50 X 50 cm/ TECH. WŁASNA/ ROK 2011

Kwadraty I, 2005

technika własna, 33,5 x 33,5 cm;
na odwrocie napis autorski: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I / TECH. WŁASNA / 35 x 35 / 2005

Czerń i biel II, 1986

mezzotinta, relief, papier, 14,9 x 11,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Andrzej Gieraga `86; opisana l. d.: Czerń i biel II ea

Italla III, 1987

mezzorinta, relief,
15 x 11,7 cm (odcisk);
sygn. p. d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87, l.d.: Italla III ea

Tryptyk, 1989/1991 r.

akryl, relief/płyta piśniowa,
74 x 59 cm, 2 skrzydła: 20 x 20 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. GIERAGA 91`
skrzydła opisane na odwrociu: `Andrzej | Gieraga | MFM III/IV | 20 x 20 | 1989`

Dwa kwadraty, 2004 r.

technika mieszana/płyta,
70 x 70 cm
opis na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004`

Progresywny XX, 2010

100x80cm
płyta, akryl

Italla IVa, 1988 r.

technika mieszana, akryl/płyta pilśniowa, sklejka,
90 x 67 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ANDRZEJ | GIERAGA`
na odwrociu naklejka autorska z opisem: `ANDRZEJ | GIERAGA | Italla IVa | WYM. 90 x 67 | TECH. MIESZANA | ROK 1988`

W. n. t. pr, 2004 r.

technika mieszana, relief/płyta,
70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | W. n. t. pr., 70 x 70 cm | tech. mieszana | 2007`

Progresja tonu, 2009 r.

akryl/płyta,
50 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | PROGRESJA TONU | PŁYTA, AKRYL | 50 x 50 | 2009` oraz stempel autorski

Dwa kwadraty

technika, własna, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY / TECH. WŁASNA / 50 x 50 / 2005

Progresja tonu, 2009

płyta, akryl;
50 x 50 cm
sygn. na odwr. ANDRZEJ GIERAGA/ PROGRESJA TONU/ PŁYTA, AKRYL/ 50 x 50 cm/ 2009

Progresja tonu

akryl, płyta
50 x 50 cm

Obraz LXVIII, 1983

grafit, akryl, płótno na płycie pilśniowej,
65 x 150 cm;
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie

K.św. (1993)

sygn. śr.d.dat. p.d. mezzotinta, relief 15x12

Obraz LXVIII (1983)

sygn., dat. na odwrociu technika własna, 65x150

Czerń i biel II, 1987

wypukłodruk, papier,
15 x 12 cm
sygn. oł. pod ryc. od l.: czerń i biel II 23/50 Andrzej Gieraga`87

WARIACJ E NA TEMAT PROGRESJ I , 2004 R.

technika własna, relief, akryl, sklejka/płyta pilśniowa
50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pr. / tech. własna / 50 x 50 / 2004`

Italla I (1986)

sygn. dat. p.d.
mezzotinta, relief
14.8x11.7

Wertykalny-solaris (2008)

sygn. dat. p.d
technika własna, relief
15x12

Composition I, 1993

mezzotinta, akwatinta, relief, 59 x 46,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p.d.: ANDRZEJ GIERAGA 1993 R.; napis l.d.: COMPOSITION I 3/50

W. n. t. pr, 2004 r.

technika mieszana/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pr., 70 x 70 cm / tech. mieszana / 2007`

technika własna, akryl, sklejka, płyta pilśniowa,
50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

Bez tytułu VIII, 1989

akwaforta, relief, papier,
18 x 12 (w świetle passe-partout),
15 x 11,5 cm (odbitka płyty);
sygn., dat. i opisany u dołu: Bez tytułu VIII 32/50 Andrzej Gieraga 89

Progresja - Wariant, 2001

technika własna, sklejka, 49 x 49 cm
(w świetle ramy); na odwrocie napis autorski:
ANDRZEJ GIERAGA /PROGR - WARIANT / WYM. 50 x 50 cm /
TECH. WŁASNA / ROK 2001

Kwadraty, 2005

technika własna, akryl, sklejka, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA /
KWADRATY / TECH. WŁASNA / 50 x 50 / 2005

Kwadraty I, 2005

na odwrocie napis autorski: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I /
TECH. WŁASNA / 35 x 35 / 2005

Atlantyda I, 1985

ołówek, relief, Rededykacja I dla Moniki Małkowskiej, 18x15,5 cm

Obraz CCIV

akryl, płótno, płyta,
70 x 70 cm

Obraz CCIV (1991)

sygnowany, datowany na odwrociu
akryl, płótno, płyta
70x70

Dwa kwadraty, 2004

tempera, płótno, 70 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Dwa kwadraty (2004)

technika mieszana
70x70

Bez tytułu VIII (1989)

sygnowany, datowany p.d.
akwatinta, relief
14.8x11.6

Italla V (1987)

sygnowany, datowany p.d.
akwatinta, relief
14.8x11.6

Dwa kwadraty (2003)

technika własna, płyta
50x50

10.X. (1991)

relief, akwatinta, mezzotinta
59.3x45
sygnowany, datowany p.d.

Progresja, 2000

tech. własna,
30 x 60cm

Talla XXI

olej, collage, płótno, 120 x 100 cm

liczba obiektów: 140