1 zł
2 600 000 zł

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques, 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16.
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / "MARTIQUES'16" / 2016.

cena wywoławcza: Wykup abonament

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PEJZAŻ MIEJSKI, 1993

olej, płótno
60,5 x 81 cm
sygn na odwr. na płótnie l.g.: JULIUSZ JONIAK | „PEJZAŻ MIEJSKI ‘93“ | 61 x 81 cm | 1993
p.d. pieczątka wywozowa, l.d. pieczątka galerii Art Gallery VaVa powtórzona dwukrotnie na blejtramie

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano, 2016

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „KANAŁ W BURANO'16” 73 x 92 / 2016.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z kociołkiem, 1991

olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91;
na odwrocie autorski opis: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z KOCIOŁKIEM '91" 73 x 65 / 1991.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano ’16, 2016

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak ‘16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z paletą (2014)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z dzbankiem, 2018 r.

olej, płótno, 64,7 x 97,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Joniak 18

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cassis ’17, 2017

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zielona flaszka ’17, 2017

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „ZIELONA FLASZKA’17”/ 70 x 80 / 2017

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Tre Porti I

olej na płótnie
81 x 65 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cassis’17, [2017]

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura

olej, płótno, 73 x 81 cm,
sygn. p.d.: Joniak 98;
na odwrocie napis Juliusz Joniak Martwa natura z różami 98 73 x 81 cm 1998

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano, 2016 r.

olej, płótno, 73 × 90 cm
sygn. i dat. p. d.: Joniak`16
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/"KANAŁ W BURANO/16"/73X92/2016

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zatoka, 2016 r.

olej, płótno, 68 x 78 cm,
sygn. p.d.: Joniak 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

OGRODNICZKA, 1985

Olej, płótno; 92,5 x 73,5 cm
Sygnowany p.d.: joniak 85; sygnowany, opisany na odwrocie

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques’16, [2016]

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak, 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zatoka’16, [2016]

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak,16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

OGRODNICZKA 1985

Olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.g.: Joniak 85 i opis autorski na odwrocie.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques, 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. p.d.: Joniak 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Pejzaż Hiszpański , 1984 r.

olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'joniak 84'
opisany na odwrociu: 'JULIUSZ JONIAK | "PEJZAŻ HISZPAŃSKI 84'" | 1984 r. | 90 x 110'
na odwrociu nieczytelny stempel wywozowy i numer inwentarzowy

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MUR SZPITALA W SAINT REMY II

Olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. p.d.: Joniak [19]97.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Skrzypce na czerwonym, 2008 r.

olej, płótno, 75 × 88 cm
sygn. i dat. p. d.: Joniak 08
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/ "SKRZYPCE NA CZERWONYM ‘08"/75X88/2008

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Fontaine de Vaucluse, 2015 r.

olej, płótno, 80 × 90 cm
sygn. i dat.: p.d.: Joniak 15
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/ "FONTAINE DE VAUCLUSE’ 15"/80 X 90

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Ulica w St. Remy '97, 1997 r.

olej/płótno, 65 x 90,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Joniak 97.'
na odwrociu opisany: 'JANUSZ JONIAK | ULICA W ST. REMY '97" | 65 x 90 | 1997', papierowa nalepka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, dedykacja, pieczątka i nr inwentarzowy

- Wystawa indywidualna Juliusza Joniaka, Pałac Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 15.05.-16.06.1998

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Roussillon, 2014 r.

olej, płótno, 76 × 90 cm
sygn. i dat. p. d.: Joniak 14
opisany na odwrocie: Juliusz Joniak/" Roussillon VI `14"/79x90/2014.

Juliusz Joniak: malarstwo 2011-2015: wystawa w Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, kwiecień/maj 2015, str. 55
Reprodukowany:
Juliusz Joniak: malarstwo 2011-2015: wystawa w Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, kwiecień/maj 2015, Kraków 2015, str. 55.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Roussillon

olej, płótno, 76 x 90 cm,
sygn. p.d.: Joniak 14

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Skrzypce na czerwonym

olej, płótno, 75 x 88 cm,
sygn. p.d.: Joniak 08

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cassis, 2015 r.

olej, płótno, 65 × 81 cm
sygn. i dat. p.d.: Joniak`15
na odwrocie opisany: JULIUSZ JONIAK/"CASSIS`15"/65 × 81/2015

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z paletą, 2014 r.

olej, płótno, 65 × 92 cm
sygn. i dat. p.d.: Joniak `14
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/"MARTWA NATURA Z PALETĄ" 14/65 × 92/2014

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

bez tytułu

akwarela
50 x 40 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z winogronami, 2006 r.

olej, płótno, 65 × 81 cm
sygn. i dat. p. d.: Joniak`06.
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/" MARTWA NATURA Z WINOGRONAMI ‘ 06"/65 X 81/2006.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Morze w Cadaques

olej, płótno, 75 x 85 cm
sygn. p. d.: Joniak 01

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura na zieleni, 1991

olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
na odwrocie napisy: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA NA ZIELENI" / 81 x 92 / 1991

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z paletą

olej, płótno, 65x81 cm
sygn. p. d.: Joniak 06

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PEJZAŻ

Akwarela, papier, 39x50 cm,
sygn. p.d.: Joniak

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Lawenda w Luberon V, 2007 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Joniak `07`
ODWROCIE: opisany autorsko: `JULIUSZ JONIAK | "LAWENDA W LUBERON V `07" | 65 X 81 | 2007`
OPINIE: autorskie potwierdzenie autentyczności z 30.05.2008 r.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Promenada w Fontevielle, 2005 r.

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Joniak `05`
na odwrociu opisany

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Mur szpitala w Saint Remy II

olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. p.d.: Joniak [19]97

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA

Olej, płótno, 73 x 81 cm,
sygn. p.d.: Joniak 98; na odwrocie napis Juliusz Joniak Martwa natura z różami 98 73 x 81 cm 1998

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

KAWIARNIA W ARLES

Olej, płótno, 73,5 x 89 cm,
sygn. p.d.: Joniak [19]98

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z różami

olej, płótno, 63 x 73 cm,
sygn. p.d.: Joniak 96

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

bez tytułu

akwarela
56 x 42 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z cytrynami, 1989

olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z CYTRYNAMI" / 81 x 100 / 1989 oraz nieczytelna pieczątka z wpisanym ręcznie numerem inwentaryzacyjnym

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Pejzaż z cyprysami, 1980

olej, płótno;
59 x 72 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Joniak 80

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura niebieska

olej na płótnie, 58,5 x 68,5 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Granaty w miedzianej misie II, 2000 r.

olej, płótno, 74 × 86 cm
sygn. p. d.: Joniak 2000
na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/ GRANATY W MIEDZIANEJ MISIE II 2000 7/86/2000

Estymacja: 14 000 - 16 000 zł

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kawiarnia w Arles, 2001

Olej, płótno;
wym.: 65 x 80 cm;
sygn. p.d.: Joniak 01.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Bez tytułu, 2009 r.

akwarela,
50 x 70 cm,
sygn.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cadaques, 2010 r.

olej/płótno, 76 x 91 cm
sygnowany p.d.: `Joniak`10`
sygnowany i opisany na odwrociu: `JULIUSZ JONIAK | "CADAQUES `10" | 76 x 92 | 2010`

Estymacja: 16 000 - 18 000

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

TOLEDO, 1981

Olej, płótno, 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: joniak 81; na odwrociu: JULIUSZ JONIAK | "TOLEDO" 1981 r. | 54 x 65

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Niebieska flaszka

olej na płótnie
75 x 75 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Bez tytułu, 2009 r.

akwarela
40 x 59 cm
sygn.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Ogrodniczka, 1985 r.

olej/płótno,
92 x 73 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Joniak 85.`

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Promenada 85

Olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. p.d.: Joniak 85 i na odwrocie: 1985

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z reprodukcją, 2002

olej, płótno,
70 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 02

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Lawenda w St Remy, 2009

olej, płótno,
76 x 85 cm;
sygn. p. d.: Joniak `09; na odwrocie na płótnie opis autorski

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Lawenda w St Remy, 2009

olej, płótno,
76 x 85 cm;

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zatoka 09

olej, płótno
90 x 75 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z karafką

Olej, płótno,
100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Juliusz Joniak, Martwa natura z karafką II 1991

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martrwa natura

Olej, płótno,
70 x 90 cm
sygn. p.d.: Joniak 02

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z karafką II, 1991

olej, płótno, 100 x 80 cm;
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z KARAFKź II" / 100x80/ 1991

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

LETNI DZIEŃ, 2000

Akwarela, papier
41,8 x 53,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Joniak`2000

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA NA TLE OKNA, 1990

olej, płótno,
90 x 80 cm
sygnowany p.d.: Joniak 90
Na odwrocie na płótnie napis: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA NATURA NA TLE OKNA" | 90 x 80 | 1990
podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę, poniżej odręcznie pisany nr zezwolenia

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura

Olej, płótno
70 x 90 cm,
sygn. p.d.: Joniak (20)02

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA Z BIAŁYM KOSZYKIEM II, 2004 R.

olej/płótno
66 x 86 cm
sygn. i dat. p.d.: `Joniak 04`
opisany na odwrocie: `JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z BIAŁYM KOSZYKIEM II `04" / 66 x 86 / 2004`

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Fontaine de Vauclouse, 2008

olej, płótno
70 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: Joniak `08
na odwrocie napis autorski: JULIUSZ JONIAK / " FONTAINE DE VAUCLOUSE `08" / 70 x 80 / 2008

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

81. MARTWA NATURA NA TLE OKNA, 1990

olej, płótno,
90 x 80 cm
sygnowany p.d.: Joniak 90
Na odwrocie na płótnie napis: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA NATURA NA TLE OKNA? | 90 x 80 | 1990

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z białym koszykiem II

olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Joniak `04; na odwrocie napis: JULIUSZ JONIAK /
"MARTWA NATURA Z BIAŁYM KOSZYKIEM II `04" / 66 x 86 / 2004

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA Z BIAŁYM KOSZYKIEM, 2004

Olej, płótno; 66 x 81 cm
Sygnowany p.d.: JONIAK `04
Na odwrocie: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA Z BIAŁYM KOSZYKIEM `04" | 66 x 81 | 2004

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z ananasem, 1990/91

olej, płótno,
60 x 73 cm; sygn. p.g.: Joniak 91
na odwrocie napis autorski: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA
Z ANANASEM" / 60 x 73 cm / 199.- 91 oraz pieczątka wyst.?

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kawiarnia w St.Maximin (2005)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x90

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Dole (2006)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
72x90

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Plaża w Cassis (2007)

sygnowany dat. p.d.
olej, płótno
73x96

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno,
100 x 80 cm;

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno, 60 x 73 cm; sygn. p.g.: Joniak 91

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno, 100 x 80 cm;

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z białą wazą, 1997

olej, płótno, 73 x 92 cm; sygn. i dat. p.d.: JONIAK 97

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

LAWENDA W ST. REMY, 2007

Olej, płótno; 73 x 86 cm
Sygnowany p.d.: Joniak`07
Na odwrocie napis: JULIUSZ JONIAK | "LAWENDA w ST. REMY`07" | 73 X 86 | 2007

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z serwetą w kratkę, 1991

olej, płótno; 84 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: JJoniak 91 opisany na odwrocie: JULISZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z SERWETź W KRATKĘ" / 84 x 100/1991 oraz pieczęć

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno; 84 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: JJoniak 91 opisany na odwrocie: JULISZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z SERWETĄ W KRATKĘ" / 84 x 100/1991 oraz pieczęć

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PEJZAŻ Z LYSEKIL, 1986

Olej, płótno; 90 x 110 cm
Sygnowany p. d.: JONIAK 86

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z błękitnym dzbankiem, 1991

olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. i dat. p.g.: Joniak`91 oraz opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/"MARTWA NATURA Z BŁĘKINTNYM DZBANKIEM" / 81 x 100 / 1991

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z szachownicą, 1989

olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p.g.: Joniak 89,
na odwrocie napisy autorskie: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z SZACHOWNICĄ" / 73 x 92 / 1989

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA Z CZERWONA DRAPERIĄ, 1990

olej, płótno,
100 x 85 cm
sygnowany p.g.: Joniak 90.
Na odwrocie na płótnie napis: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA NATURA Z CZERWONĄ DRAPERIĄ" | 100 x 84 |1990 oraz podłużna pieczątka
Na blejtramie napis: JULIUSZ JONIAK | KRAKÓW ŻELECHOWSKIEGO 6/33

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z ananasem, 1997

olej, płótno, 81 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 97.; na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z ANANASEM `97" / 81 x 65 / 1997

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Dole, 2006

olej, płótno, 72 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak `06

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA Z CZARNź DRAPERIź, 1991

olej, płótno,
54 x 65.5 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z dynią, 1988

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 88.,
na odrocie napisy: JULIUSZ JONIAK / MARTWA NATURA Z DYNIź / 81 x 100 / 1988 oraz pieczątka inwentarzowa

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Portret z roślinami, 1985

olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p.g.: Joniak 85.;
na odwrocie napis: JULIUSZ JONIAK / "PORTRET Z ROŚLINAMI" "OGRODNICZKA" / 92 x 73 / 1985

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z papryką II 1987

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JONIAK 87

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z czerwonymi gruszkami, 1997

olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p.g.: Joniak 97,
na odwrocie napis autorski

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z czarną draperią, 1991

olej, płótno,
54 x 65.5 cm
sygnowany p.g.: Joniak 91
na odwr., na płótnie napis: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA NATURA Z CZARNĄ DRAPERIĄ `91" | 54 x 65 | 1991

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Pejzaż hiszpański, 1987

olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: Joniak 87
na odwr., na płótnie napis: JULIUSZ JONIAK | "PEJZAŻ HISZPAŃSKI `87" | 81 x 100 | 1987; oraz podłużna pieczątka z napisem poniżej: OZ. III 87/88 r

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Czerwony dom w Roussillon 05

obraz, olej/ płótno, w ramie, 70 x 80 cm, 2005
Joniak Juliusz - ur. 1925. Emerytowany prof. Wydziału Malarstwa

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z papryką II, 1987

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JONIAK 87

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z białym koszykiem II, 200

olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 04;
na odwrocie napisy autorskie: JULIUSZ JONIAK
/ "MARTWA NATURA Z BIAŁYM KOSZYKIEM
II `04" / 66 x 86 / 2004

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura ze skrzypcami, 2005

olej, płótno, 80 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 05

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Autoportret

olej/płótno, 52 x 42 cm
sygnowany p. d.: `Joniak`

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Bez tytułu, 2005 r.

akwarela, 37 x 49,5 cm, sygn.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

GRANATY W MIEDZIANEJ MISIE II, 2000

Olej, płótno; 74 x 86 cm
Sygnowany p. d.: Joniak 2000
Na odwrocie napis odręczny: JULIUSZ JONIAK |
"GRANATY W MIEDZIANEJ MISIE II` 2000" | 74 X 86 | 2000.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PEJZAŻ Z MAZARON, 1991

olej, płótno,
60 x 73 cm
sygn. p.d .: Joniak 91.
na odwr., na płótnie napis: "JULIUSZ JONIAK | "PEJZAŻ Z MAZARON" | 60 x 73 | 1991."

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Portret z roślinami, 1985

olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p.g.: Joniak 85.; na odwrocie napis: JULIUSZ JONIAK / "PORTRET Z ROŚLINAMI" "OGRODNICZKA" / 92 x 73 / 1985

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Dzbanek hiszpański

olej, płótno, 68 x 76
sygn. p. d.: Joniak

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Collioure IV , 1999 r.

akwarela,
50 x 70 cm,
sygn.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Dzbanek hiszpański

sygnowany p.d.
olej, płótno
68.3x76.3

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PORTRET Z ROŚLINAMI (OGRODNICZKA) 1985 r.

Olej na płótnie
92 x 73 cm
Sygnowany p.g. - "Joniak 85"
Obraz opisany na odwrocie

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Tossa de Mer `03

olej na płótnie
65x80 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Pejzaż hiszpański, 1975

olej, płótno 73 × 90
sygnowany u dołu po prawej: "Joniak 75",
na odwrocie: "Juliusz Joniak Pejzaż hiszpański III Rok 1975"

Jasny, radosny krajobraz zamknięty wzgórzami z ruiną baszty.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Studium morza

olej, płótno 73 × 90
sygnowany u dołu po prawej: "Joniak 77"

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kawiarnia w Ceret 2002

olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. p. d.: Joniak 02
Na odwrocie napis: JULIUSZ JONIAK / „KAWIARNIA W CERET `02” / 70 x 90 / 2002

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

MARTWA NATURA Z NIEBIESKIM DZBANKIEM, 1989

olej, płótno,
81.5 x 100 cm
sygnowany p.g.: Joniak 89., na odwrocie l.g.: JULIUSZ JONIAK | "MARTWA NATURA Z NIEBIESKIM DZBANKIEM" | 81 X 100 | 1989 r.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i dat. p. d.: JONIAK 87

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Platany w St. Remy, 1999

olej, płótno,
75 x 85 cm
sygnowany p.d.: Joniak 99 na odwr. l.g.: JULIUSZ JONIAK | "PLATANY W ST. REMY`99" | 75 x 85 | 1999

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Collioure 1997

olej, płótno, 73x81 cm,
sygn. p.d.: - Joniak

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z bukiecikiem 1997

olej, płótno, 81x63 cm,
sygn. p.d.: - Joniak

liczba obiektów: 121