1 zł
2 600 000 zł

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2018 r.

technika własna na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

SUB SPECIE AETERNITATIS, G, 2016/17 r.

grafit, węgiel, kredka/papier czerpany, 88,5 x 61,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: SUB SPECIE AETERNITATIS, G,| 2016/2017 | Marek Chlanda

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Tornet, 1985 r.

ołówek, tusz/papier, 56 x 29 cm
sygnowany p.g.: 'MCh'

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Uzdrowisko, fragment 21/5, 2011/2012 r.

akryl i węgiel na papierze, 50 x 100 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

BEZ TYTUŁU, 1999 r.

tusz/kredka, 80 x 78 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: Steamy damp, sygnowany i datowany p.d.: T.M.Ch. | 29. IV. 1999

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Uzdrowisko, Fragment nr 21/5, 2011/2012,

akryl, węgiel na papierze, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrociu 'MAREK CHLANDA'

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Kompopzycja, 1989 r.

ołówek, węgiel/papier, 48 x 38,5 cm (w świetle oprawy autorskiej), 50 x 41 cm (z oprawą autorską)
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'M CH | '89'

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2013 r.

ołówek, węgiel na papierze, 47 x 59 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2014 r.

tekturowe pudełko a w nim rysunek wykonany węglem i grafitem na papierze naklejonym, 25 x 36 x 12,5 cm
sygnowany: 'Marek Chlanda | 2014'

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Ćwiczenie choreograficzne, 2015 r.

technika mieszana na kartonie, 42 x 59,5 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Dobranoc Buenos Aires, 1995 r.

siatka druciana, wosk, gips, 175 x 105 x 130 cm

WYSTAWIANA:
- "Marek Chlanda, Dobranoc", Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa 12 maja - 21 sierpnia 1996

- Marek Chlanda, Dobranoc, katalog wystawy, [red.] Ewa Gorządek, Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa 1996 (reprodukowany)

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Scena IX, 1976

Akwerela, tusz, ołówek, karton; wym.: 68 x 98 cm;
sygn. oł. d.: M. Chlanda, śr.d.: rysunki kliniczne rysunek IX 76.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2014 r.

technika mieszana na kartonie, 39 x 46 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

z cyklu UZDROWISKO, 2011-2013

akryl, papier, 54,7 x 50,7 cm,
sygn. na odwrocie: Marek Chlanda "UZDROWISKO" 2011-2013

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Uzdrowisko, 2011 - 2012 r.

technika mieszana/karton, 54,5 x 50,5 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

z cyklu UZDROWISKO, 2011-2013

Estymacja: 4000-4500 zł

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Dyptyk: Uzdrowisko, 2012 r.

technika własna/papier,
50 x 35 cm,
sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Sto cztery lata, 2011 r.

akryl/płyta
25 x 76,5 cm
sygn

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Jesień, 2010 r.

akryl,
ołówek/płyta,
30 x 93,5 cm,
sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Życie zewnętrzne IX, 2008 r.

dyptyk, części A i B, A: ołówek, gwasz/papier, tektura, 53,3 x 45,3 cm, B: akryl/płótno,
60 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu części B: `MAREK CHLANDA | "ŻYCIE ZEWNĘTRZNE" 2008 | IX/B`

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Mene, tekel, 1989

Druk artystyczny;
wym.: 29,7 x 21 cm; wewnątrz fragment Końcówki S. Becketta, oryginalna praca artysty, technika własna; fotografia z wystawy, odb. 99/100; wyd. Muzeum Sztuki Aktualnej Galeria Potocka, Desa Kraków 1989.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Z cyklu Beatyfikacje, 2001

technika mieszana, papier,
100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Ch. 2001

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Z cyklu Beatyfikacje, 2001

technika mieszana, papier,
100 x 70 cm;

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

PoliptykStefan Świeżawski, 2009 r.

akryl, ołówek/płyta, 24,5 x 127 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

After the …, 2008

technika mieszana/papier
26 x 34 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2001 r.

technika mieszana/karton,
43 x 32 cm,
sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Reise, 1994

technika mieszana, 84x73 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Lioven, 1982 r.

technika mieszana/karton, 64 x 46 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Fragment ściany - Epifanie, 1981

technika własna/deska, 35 x 22 cm
sygnatura: tył / dół / prawa s.
dar artysty

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Drzwi, 1985

papier, węgiel, ołówek, 39,5x27,8 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Cloven, 1982 r.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Tornet, 1985

technika mieszana, ołówek tusz,
papier, 56 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.g.: MCh, na odwrocie nalepka z informacjami o pracy

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 1996

papier, ołówek, węgiel, 64x46 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu,,

technika mieszana/papier, 59,8 x 41,6 cm, sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 1998

ołówek, węgiel, tempera/papier, 40 x 40 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Ćwiczenia medytacyjne, 2004 r.

węgiel, ołówek/papier,
41,5 x 31,5 cm,
sygn.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

PATERKA

Włochy, Neapol, złotnik HE, 1 tercja XIX w.
Srebro, częściowo złocone,
wys. 14 cm; waga: 508 gr
Cechowana puncą miejską w kartuszu N z koroną | puncą z gryfem i orłem | puncą złotnika HE w rombie | dwukrotnie kartuszem z trzema gwiazdkami

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Cztery płaszczyzny (szkic instalacji ?), 1990

ołówek, węgiel, tusz pędzel, karton kremowy,
36 x 58 cm
sygn. oł. p.d.: 21.V.1990. M. Ch.

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Rysunek świętego pokoju, 1999

płótno, technika mieszana,
64,5x49 cm

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 1988

technika mieszana
obraz: 37,5x39,5 (cała konstrukcja: 37,5 x 173,5)

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

rysunek, papier, ołówek

CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Kąt, 1983

rysunek, papier, ołówek, 27,5x37,5 cm

liczba obiektów: 44