1 zł
2 600 000 zł

RUDNICKI Łukasz (ur. 1973, Warszawa)

Czasami w niedzielę, 2013

akryl, płótno; 30 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "CZASAMI W NIEDZIELE", AKRYL, 30 x 45, 2013 / - ŁUKASZ RUDNICKI - W-WA.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zwinny i szybki przemyka się, 2013

akryl, płótno; 30 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "ZWINNY I SZYBKI / PRZEMYKA SIĘ" / AKRYL 30X35 / 2013 / ŁUKASZ RUDNICKI / W-WA.

Wyrzutnia V2

Technika: akryl na płótnie
Wymiary: 50x50 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.

Vergeltungswaffe-2

Technika: olej na płótnie
Wymiary: 50x70 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.

Cisza przed burzą

Technika: akryl na płótnie
Wymiary: 50x60 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.

Wyrzutnia V 2, 2008

akryl, płótno, 50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie

V1 nad Antwerpią, 2008

akryl, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: V1 nad Antwerpią akryl 60 x 80 cm 2008 Łukasz Rudnicki Warszawa

ORP BŁYSKAWICA w sierpniowy, rześki poranek, 2010 r.

akryl/płótno, 40 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"ORP BŁYSKAWICA W SIERPNIOWY, RZEŚKI PORANEK" |AKRYL 40 x 70 | 2010 | ŁUKASZ RUDNICKI | WARSZAWA`

Zakąska, 2005

akryl, płótno;
60 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Łukasz Rudnicki Warszawa

Droga nadziei, 2004

technika własna, olej, znak drogowy, deska,
153 x 124;
sygn. na odwrocie: ŁUKASZ RUDNICKI/ WARSZAWA i opisany: "DROGA/ NADZIEI"/ OLEJ 153 x 124/ 2004

Mroźny poranek, 2004

Olej, płótno;
41x33 cm
Sygn.na odwrocie: "MROŹNY PORANEK"/ OLEJ 41x33/ 2004/ ŁUKASZ/ RUDNICKI/ W-WA

Pasy, 2001

olej, płótno;
50 x 673 cm;
sygn. na odwrocie: "Pasy" olej 50 x 73 cm 2001 Łukasz Rudnicki Warszawa

Rowokół, 2007/2008 r.

akryl/płótno,
55 x 60 cm,
sygn.

Zigzak, 2000

olej, płótno,
60x81 cm,
sygn. na odwrocie

Stocznia, 2006

akryl, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: "Port - stocznia", akryl, 50 x 60, 2006 / Łukasz Rudnicki W-wa

ATAK V2, 2008

akryl, płótno,
70 x 40 cm
sygn. na odwrocie na krośnie: "ATAK V2" AKRY 70 x 40 2008 ŁUKASZ | RUDZIŃSKI W-WA

Za mundurem panny sznurem, 2005 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm, sygn.

Bouillabaisse, 2005

akryl, płótno,
60x50 cm

Stumilowy las, 2000 r.

olej/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.

Odessa, 2001 r.

olej, płótno, 80 x 200 cm;
sygn.: na odwrocie

Tinian, 2006 r.

akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn.: na odwrocie

Bąd¼ dzielny-niewpadnij w bąble !,2006 r.

olej, płótno, 33 x 41 cm;
sygn.: na odwrocie

A może morze, 2001 r.

olej, płótno, 27x46 cm;
sygn. na odwrocie

USS Indianapolis, 2005 r.

akryl, płótno, 200 x 150 cm;
sygn.: na odwrocie

Grób słynnego artysty, 2002 r.

olej, płótno, 110 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie

Uss Indianapolis, 2006 r.

olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie

Zatoka świń, 2005 r.

akryl, płótno, 60 x 50 cm;
sygn.: na odwrocie

Bajkał, 2002 r.

olej, akryl, płótno, 40 x 60 cm;
sygn.: na odwrocie

Poławiacze pereł, 2005 r.

akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn.: na odwrocie

Eskadra, 2006 r.

akryl, płótno, 46 x 55 cm;
sygn.: na odwrocie

Lotniskowiec, 2005 r.

akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn.: na odwrocie

Powrót, 2006 r.

akryl, płótno, 60 x 130 cm
sygn.: na odwrocie

Okno na świat, 2004 r.

akryl, płótno 100 x 70
sygn.: na odwrocie

Stożek - czyż by o jeden most za daleko?

olej, płótno, 110 x 80 cm;
na odwrocie napis: STOŻEK - CZYŻBY / O JEDEN MOST ZA DALEKO? / OLEJ 110 X 80 2000;
z prawej na odwrocie: ŁUKASZ RUDNICKI / WARSZAWA

Lotniskowiec, 2005

akryl, płótno, 60 x 60 cm;
na odwrocie napis z lewej: "LOTNISKOWIEC" / AKRYL 60 X 60 / 2005;
z prawej strony napis: ŁUKASZ / RUDNICKI / W-WA

Indianapolis, 2005

olej, akryl, płótno, 200 x 150 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "USS INDIANAPOLIS" / OLEJ, AKRYL / 200 x 150 / 2005 / ŁUKASZ RUDNICKI / W-WA

Bruzdy, 2001

olej, płótno,
60x100 cm

Pasy, 2001

olej, płótno,
50x73 cm

Góra Błękitno-Błękitna

olej, płótno,
wymiary: 130 x 100 cm

liczba obiektów: 40