1 zł
2 600 000 zł

ROGALSKI Zbigniew (1974, Dąrowa Białostocka)

Lustra, 2016 r.

tusz pigmentowy/papier bawełniany, 60 x 80 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bandaż (1), 2002 r.

olej/płótno, 55 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Z. ROGALSKI '2002'

"TOGETHER", 2004 r.

wydruk/papier, 48 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '18/20 “TOGETHER” ZBIGNIEW ROGALSKI 2004'

Bandaż (3), 2002 r.

olej/płótno, 81 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Z. ROGALSKI 2002’

Air, 2007 r.

fotografia barwna, 150 x 150 cm

"London", 2014 r.

olej/płótno, 120 x 180 cm

Bez tytułu (tryptyk), 2004 r.

olej/płótno, 81 x 180 cm (całość)
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ZBIGNIEW ROGALSKI | 2004’ (każda część)

Bandaż (2), 2002 r.

olej/płótno, 81 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Z. ROGALSKI 2002'

- Gut und Billing. Aktuelle polnische Malerei, Frankfurt nad Odrą, Niemcy, 18.05-13.08.2006
- Gut und Billing. Aktuelle polnische Malerei, katalog wystawy, Frankfurt nad Odrą, 2006, s. 92 (il.)

Konstelacje (Mały Wóz), 2006 r.

olej/płótno, 55 x 55 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ROGALSKI 2006'

- Zbigniew Rogalski, Letter, Sprüth Magers Projekte, Monachium, Niemcy, 9.11-22.12.2006

Historie 2, 2008 r.

olej/płótno, 150 x 215 cm
sygnowany na odwrociu: 'ZBIGNIEW ROGALSKI'

- Zbigniew Rogalski, Echo, Żak-Branicka, Berlin, 2009
- Zbigniew Rogalski, Echo, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa, 2009
- Zbigniew Rogalski, Paralaksa. Spojrzenia Zbigniewa Rogalskiego, Muzeum Sztuki, Łódź, 2010

Z cyklu Neony (Open), ed. 3 + 1 AP, 2009 r.

fotografia barwna, 70 x 49 cm (w świetle passe-partout)

Śmierć partyzanta (1), 2005 r.

olej/płótno, 130 x 180 cm

- "Śmierć partyzanta", wystawa indywidualna, Galeria Raster, Warszawa, 26.02-2.04.2007
- Paralaksa. Spojrzenia Zbigniewa Rogalskiego, katalog wystawy indywidualnej, [red.] Jarosław Lubiak, Muzeum Sztuki w Łodzi, 28.10.2010-30.01.2011, Łódź 2012, s. 49

Bez tytułu, 2017

STÓŁ COMFORTY
fragmenty naczyń porcelanowych, szkło hartowane, lakierowane, drewno fornirowane (dąb),
146 × 30 × 69 cm

Терешкова, 2003 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ROGALSKI 2003'

- Dom Aukcyjny Dorotheum, Wiedeń, Austria, 25.10.2012
- kolekcja prywatna, Niemcy

Duchy, 2007

c-print, zestaw 3 fotografii, 11 x 13 cm każda, edycja 4 + 1 E.A., egzemplarz autorski

I miss you

litografia, papier, 47 x 34,5 cm
sygn. na odwrocie: Rogalski

Koń (seria kalendarzowa), 2000 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ZBYSZEK | ROGALSKI | 2000`

- Aukcja Sztuki Współczesnej, Dom Aukcyjny Christie`s Amsterdam, 2011
- kolekcja prywatna

Z cyklu `Bajki`, Bez tytułu, ed. 1/3 + 1 AP, 2010 r.

wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 100 x 100 cm

Zestaw 5 obrazów

olej/płótno, 20 x 20 cm (x2), 30 x 30 cm (x3)
na odwrociu opisane: ` ZBIGNIEW | ROGALSKI`

TOGETHER, 18/20, 2004 r.

u dołu opisana: `18/20 "TOGETHER" ZBIGNIEW ROGALSKI 2004`

Bez tytułu (Maciejowski), Bez tytułu (Sasnal)

olej płótno
93 x 64.5 cm. każdy

Koń

olej, płótno
101.5 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrociu: 'Zbyszek Rogalski 2000'

Proces Gorgonowej - karykatura, 1933

litografia, papier,
34,3 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na passe-partout:
Autolitografia z procesu R. Gorgonowej Gustaw Rogalski / 1933

Air (parrot's wing), 2007

1/4
fotografia/papier
60 x 60 cm

liczba obiektów: 26