PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej, tektura; 60,5 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: Karol Pustelnik (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
Olej, płótno; wym.: 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie: Pustelnik Karol 1959 oraz naklejka wystawowa CBWA Kraków.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, papier; 39,3 x 49,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Karol Pustelnik
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej/płótno (dublowane), 72 x 130 cm
sygnowany p.d.: `Karol Pustelnik`
na odwrociu sygnowany i datowany: `Karol Pustelnik | 1956` oraz papierowa naklejka CBWA, Kraków
- Salon Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Pałac Sztuki (CBWA), Kraków, 1957
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela/papier, 39 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `K. Pustelnik`
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela/papier, 40 x 52 cm
Estymacja: 900 - 1 500 zł
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela/papier, 40 x 52 cm
Estymacja: 900 - 1 500 zł
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
Olej, płótno;
wym.: 110 x 90 cm;
sygn. i datowany na odwrocie: 1989 Wadowice K. Pustelnik - Skrzyżowanie.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
Olej, płótno;
wym.: 110 x 90 cm;
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej/płyta, 50 x 40 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
Olej, płótno
wym.: 110 x 90 cm
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
40 x 52 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
40 x 52 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
40 x 52 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
tempera, karton,
68 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. PUSTELNIK 66
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 39 x 52 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 39 x 50 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
tempera, karton, 68 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: K. PUSTELNIK 66
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
tempera, karton,
68 x 48 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l.d.: K. PUSTELNIK 66
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 44 x 51 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 44 x 50 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 34 x 47 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 34,5 x 47 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej na płótnie,
72,5 x 130 cm
sygn. p.d.: Karol Pustelnik ; na odwrocie: Pustelnik Karol 1956 , na blejtramie: Kwitnienie 1956
Wyst.: CBWA oddział w Krakowie; Galeria Krzysztofory
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
38 x 49,5 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej, płótno, wym.: 100 x 100 cm.,
sygn. na odwrocie: Pustelnik Karol 1959, oraz naklejka CBWA Kraków.