1 zł
2 600 000 zł

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Hel..., 2016 r.

olej/płótno, 55 x 46 cm
sygnowany , datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Dunal 2016 r. | "Hel..."' oraz pieczęć i naklejka Galerii m2

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2007

olej, płótno
150x150 cm
sygnowany na odwrocie

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2013 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Paweł Dunal | 2013 r.’ oraz nalepka z Galerii m2

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Akwarium, 2008

olej, płótno; 150 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: "Paweł Dunal | 2008 r. | »Akwarium«"
- Paweł Dunal, Galeria m2, 2009

DUNAL Paweł (ur. 1978)

bez tytułu, 2010

olej na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany na odwrociu

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2009

olej, płótno; 90 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: "2009 r. | Paweł Dunal"; nalepka galerii m2

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Domator, 2010

olej, płótno; 40 x 20 cm
sygnowany na odwrocie: "Paweł | Dunal | 2010 r. | »Domator« | III"
- Paweł Dunal. Uczłowieczanie, Galeria m², 2010

DUNAL Paweł (ur. 1978)

bez tytułu (Polucja w Krainie Czarów), 2008

olej, płótno; 150 x 200 cm
sygnowany na odwrocie: "Paweł Dunal | 2008 r. | »Polucja w Krainie Czarów«"

Reprodukowany
- P. Dunal, Co tygryski lubią najbardziej. Paweł Dunal o pracy »Bez tytułu«, [w:] 77 dzieł sztuki z historią: opowiadania zebrane, zebr. P. Bazylko, K. Masewicz, Warszawa 2010, s. 97.
- Malarstwo. Bez ram, 9. Konkurs im. Eugeniusza Gepperta, Galeria BWA Awangarda, Wrocław, 2009.
- 3 x Dunal, odsłona 1: Mushroom story, Galeria m2, Warszawa, 2009.
- Dyplomy 2008, była Wytwórnia Wódek "Koneser", Warszawa, 2008

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2007 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Dunal | 2007 r.'

- Galeria m2, Warszawa
- kolekcja prywatna Polska

- "Mushroom Story" (pierwsza odsłona wystawy "3 x Dunal")
- wystawa indywidualna, Galeria m², Warszawa

DUNAL Paweł (ur. 1978)

BEZ TYTUŁU [TYGRYSEK], 2009

olej, płótno, 150 x 200 cm
opisany na odwrocie: Paweł Dunal/ 2009 r./ (olej, płótno)
pieczątka oraz naklejka Galerii m²

2014: Sowy nie są tym, czym się wydają, BWA, Zielona Góra
2014: Paweł Dunal, Galeria (-1) PKOI we współpracy z Galerią m², Centrum Olimpijskie, Warszawa
2012: Wokół czerni, Bialskie Centrum Kultury, Galeria Podlaska, Biała Podlaska
2010: Malarstwo. Bez ram, 9. Konkurs im. Eugeniusza Gepperta, Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź
2009: Malarstwo. Bez ram, 9. Konkurs im. Eugeniusza Gepperta, Galeria BWA Awangarda, Wrocław

REPRODUKOWANY:
Malarstwo. Bez ram - katalog wystawy 9. Konkursu im. Eugeniusza Gepperta, Galeria BWA Awangarda, Wrocław 2009.

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2008

olej, płótno, 150 x 150 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Paweł Dunal 2008 r.
na odwrocie: pieczątka oraz naklejka Galerii m²

2014: Sowy nie są tym, czym się wydają, BWA, Zielona Góra;
2012: Wokół czerni, Bialskie Centrum Kultury, Galeria Podlaska, Biała Podlaska;
2009: Wielkie kąpiące się (druga odsłona wystawy 3 x Dunal), Galeria m² [m kwadrat], Warszawa;
2008: Dyplomy 2008, była Wytwórnia Wódek Koneser, Warszawa.

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2007 r.

olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Paweł Dunal | 2007` oraz naklejka i pieczątka galerii m2

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez tytułu, 2005 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Dunal | 2005 r`

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Autoportret, 2006 r.

olej/płótno, 61 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"AUTOPORTRET" 2006 | Dunal`

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Bez Tytułu, 2010

olej, malarstwo, 33x41 cm

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Policjant , 2009

olej na płótnie
30x24 cm

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek, 2006 r.

tempera, czarny karton, 70 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek, 2006 r.

tempera, czarny karton, 70 x 100 cm
sygn.: na odwrocie

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek, 2006 r.

Tempera, czarny karton, 70 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek

tempera, czarny karton, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek

DUNAL Paweł (ur. 1978)

Rysunek

liczba obiektów: 24