1 zł
2 600 000 zł

LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)

Walka postu z karnawałem, 2017

olej, deska, 54 x 74 cm,
sygn. p.d. JALI 02-03/17 / No 129 oraz opisany na odwrocie: JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | "BATTLE BETWEEN LENT AND CARNIVAL" | "WOJNA MIĘDZY POSTEM A KARNAWAŁEM" | 02-03/2017 | No 129

cena wywoławcza: Wykup abonament

Moulin Rouge - chwila wspomnień, 2017

olej na płycie, 73 x 53 cm

Dolce vita polityka, 2013

olej, deska, 50 x 65 cm kompozycja, 70 x 85 cm w oprawie
sygn. l.d.: JALI 06/13 No90

Britania z cyklu Madonny Europejskie, 2014 r.

olej/deska, 75,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JALI 09/14 | No105'
opisany na odwrociu: 'JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | Z CYKLU: "MADONNY EUROPEJSKIE - BRITANIA"…'

Electors-waiting for a Miracle, 2015 r.

olej na desce, 75 x 95 cm, sygn.

SUNDAY SCHOOL, 2018

olej na desce, 65 x 50 cm

Och, co to był za ślub !

olej na desce
75 x 55 cm

Kolekcjoner

rysunek, kredka na papierze, 51 x 82 cm, sygn.

olej/deska, 75,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.:'JALI 09/14 | No105'
opisany na odwrociu: 'JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | Z CYKLU: "MADONNY EUROPEJSKIE - BRITANIA"...'

- "Śląsk. Miesięcznik społeczno-kulturalny", nr 1 (230), rok XX, styczeń 2015, s. 50 (Il.)

Aquarius

olej na desce
50 x 65 cm

Podwórko. Tryptyk

olej, płótno, 41 x 81 cm,
sygn. na dwóch częściach tryptyku p.d.: Jacek Lipowczan

Soldier blue...

rysunek- ołówek&kredka na papierze, 50 x 80 cm, sygn.

Polonia

olej na desce
60 x 83 cm

Big Fish City

olej na desce
136 x 99 cm

READING EDGAR 2004

Olej, sklejka;
70,5 x 62,5 cm
Sygnowany l.d.: JALI 02/04

PASSING THROUGH..., 2009

Olej, sklejka;
65,5 x 50 cm
Sygnowany l.d.: JALI 01/09

Prince of the Ocean

olej na desce
50 x 65

TIME WARDEN, 2008

Olej, sklejka;
85,5 x 60 cm
Sygnowany l.d.: JALI 04/08

liczba obiektów: 21