1 zł
2 600 000 zł

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

18SLI, 2018

olej, płótno, 170 x 190 cm,
sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SLI'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10be4, 2010

olej, płyta, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: KAMIL KUKLA | 10BE4

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

17PRY, 2017

olej, płótno,
160 x 160 cm,
sygnowany na odwrocie: "Kamil Kukla | 17PRY"

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

18T5T, 2018 r.

olej/płótno, 160 x 160 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Kamil | Kukla | 18T5T’

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

13RUD, 2013 r.

olej/płyta, 100 x 70 cm

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

17JAS, 2017 r.

olej/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 17JAS'

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

16DIU, 2016

olej na płótnie, 150 x 150 cm
sygnowany na odwrociu

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

16TOM, 2016 r.

olej/płótno, 170 x 190 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 16TOM'

- KA-MU-FLAŻ. Sztuka, której nie widać, Galeria Szara Kamienica, Kraków, 4.12.2016-5.01.2017

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

R12BOMB, 2012

piórko, tusz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

R11LIMB, 2011

piórko, tusz, papier; 32 x 24 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

bez tytułu, Ciało II

bez tytułu
mezzotinta, akwaforta E/A, 64,5 x 42,5 cm
sygn. na dole: K. Kukla ’12 Bez tytułu 3/10

Ciało II
mezzotinta 1/10, 40 x 65 cm
sygn. na dole: K. Kukla ’11 Ciało II 1/10

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

17YLL, 2017 r.

olej/płótno, 180 x 180 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'KAMIL | KUKLA | 17YLL'

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10GGL, 2010

olej, płyta; 53 x 69 cm;
sygn. na odwrocie p. g.: KAMIL KUKLA;
oraz tytuł p. d.: 10GGL.

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

12PUA, 2012

olej na płycie, bez tytułu, 70 x 100 cm,
sygn.

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

bez tytułu, 2014

olej, płyta, 90 x 90 cm

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

12LSC

olej/płyta,
80 x 100 cm,

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10 PAJ, 2010 r.

olej /płyta, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'KAMIL KUKLA | 10 PAJ'

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

12 HMU

olej, płyta HDF, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kukla, 12 HMU

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

11 KRZ

olej, płyta HDF, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: Kukla, 11 KRZ

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10BUL, 2010 r.

olej/płyta HDF, 60 x 59 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL | KUKLA | 10BUL`

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10ZBO, 2010 r.

olej/płyta HDF,
90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Kamil Kukla | 10 ZBO`

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10 DID

olej, płyta, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 10DID

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

11 OSM

olej, płyta, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 11 OSM

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10MUR, 2010 r.

olej/płyta hdf,
60 x 85 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL KUKLA | 10 MUR`

KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)

10 ZAH, 2010 r.

olej/płyta hdf, 90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL | KUKLA | 10ZAM`

liczba obiektów: 25