1 zł
2 600 000 zł

POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Na brzegu, 2017r.

olej/płótno, 46 x 33 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska | Na brzegu – szkic | 2017'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Przed burzą, 2015 r.

olej na płótnie, 78 x 110 cm
sygnowany l. d. róg i na odwrociu: ‘J. P. Polkowska’

Jezioro, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany l.d.: '"Jezioro" | J.P.Polkowska'

Widok z daleka IV, 2014 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Widok z daleka IV | J.Posiecz-Polkowska | 2014r.'

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 55 x 46 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska. 2018 | bez tytułu'

Rybacy, 2015 r.

olej/płótno, 81 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rybacy, 2015 | J. Posiecz – Polkowska'

Dziewczyna, 2015 r.

olej na płótnie, 90 x 65 cm

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm,
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska. 2018 | bez tytułu'

Ekspozycja, 2012 r.

olej/płótno, 110 x 115 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kompozycja | 2012 | J.P.Polkowska'

Siatka, 2014/2018 r.

olej na płótnie, 105 x 90 cm

Plaża, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Plaża” 2018, J. P. – Polkowska’

Kobieta we wnętrzu, 2012 r.

olej/płótno, 90 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Kobieta we wnętrzu" | J. Posiecz - Polkowska | 2012 r.'

Dziewczyna na tle gobelinu, 2013 r.

olej/płótno, 115 x 110 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Dziewczyna na tle gobelinu | J.P.Polkowska, 2013 rok'

W pracowni, 2010 r.

olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany l. d. róg
opisany na odwrocie: ‘W PRACOWNI, 2010 , Justyna Posiecz-Polkowska’

Kobieta we wnętrzu, 2012 r.

olej/płótno, 90 x 60 cm,

Pomiędzy drzewami, 2012 r.

olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘POMIĘDZY DRZEWAMI J. P. - Polkowska 2012r.’

Wieczór, 2013 r.

olej/płótno, 110 x 115 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wieczór, 2013 rok | J.P. - Polkowska'

Balkon, 2016 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Balkon, Justyna P. - Polkowska"'

Nokturn III, 2015 r.

olej na płótnie, 50 x 40 cm

Dom na wybrzeżu III, 2016

olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Dom na wybrzeżu II, 2015 r.

olej na płótnie, śr. 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Dom na wybrzeżu II, J. Posiecz-Polkowska 2015 rok’

Nokturn V, 2017r.

olej na płótnie, 30x80cm

Widok z daleka II, 2016

olej, płótno, śr. 30 cm,
sygn. na odwrocie: Widok z daleka II, 2016 J.P.-Polkowska

Basen V, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Posiecz-Polkowska | Basen V'

Dom na wybrzeżu, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 30 cm

Widok z daleka, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Widok z daleka | J. Posiecz-Polkowska, 2015'

Spacer, 2017

olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Bez tytułu, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | 2015 | bez tytułu'

Karmin, 2016

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Basen III, 2015 r.

olej/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Basen 2015 | J. Posiecz-Polkowska'

Martwa natura na czerwonym tle, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska 2016 | Martwa natura na czerwonym tle'

Chłopaki, 2016 r.

akwarela/papier
48 x 69 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J.Posiecz-Polkowska'

Konstrukcje, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | "Konstrukcje" '

Basen II, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska, Basen II'

Spotkania, 2015

olej, płótno, 110 x 150 cm,sygn. na odwrocie

Basen, 2016 r.

olej/płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | Basen, 2015'

Po drugiej stronie rzeki, 2016

olej, płótno, 45 x 190 cm,
sygn. p. d.: JPP oraz na odwrocie

Fotografka, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: J. Posiecz-Polkowska oraz na odwrocie

Portret I, 2011

olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Portret II, 2011

olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Czarodziejska góra, 2015

olej, płótno 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: J. Posiecz-Polkowska 2015

Elka, 2015

akwarela, papier, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: J. Posiecz - Polkowska 2015

Anita Ekberg, z cyklu Kino

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Bez tytułu, 2013

olej, płótno, 110 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Justyna Posiecz-Polkowska, bez tytułu

Pocztówka z gór, 2012 r.

olej/płótno, 160 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Justyna | Dziechciarska | Justyna Posiecz-Polkowska | "Pocztówka z gór", 2012 rok`

Widok pod słońce, 2012

olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Widok pod słońce, Justyna Posiecz-Polkowska, olej, 2012 r

Dziewczyna z lustrem

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Ławka, 2012

olej, płótno, 140 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: "Ławka" Justyna Posiecz-Polkowska

Zosia, 2011

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Justyna Posiecz-Polkowska 2011 Zosia

liczba obiektów: 49