1 zł
2 600 000 zł

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1938

Papier, ołówek; 34 x 27 cm
Sygnowany pd.: 1. VI. 938 | Kasper | Pochwalski

cena wywoławcza: Wykup abonament

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1936

Papier, ołówek; 34 x 27 cm
Sygnowany pd.: 13 Luty 1936 | Kasper | Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Kocięta, 1934 r.

olej/płótno, 41 x 51 cm
sygnowany i datowany l. d.: `1934 | Kasper Pochwalski | 6. IV`

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

W oknie, 1935 r.

olej/płótno, 66 x 53 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Kasper Pochwalski 1935`

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1938

Ołówek, papier; 31,5 x 49 cm
Sygnowany l. d.: 17. XII. 1938
Na odwrocie l. g.: ołówkiem cyfra 9 o owalu;
l. d.: stempel autorski: Kasper Pochwalski | artysta malarz| Kraków Smoleńsk 28; długopisem T.? Pochwalska

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1938

Ołówek, papier; 30,3 x 47 cm
Na odwrocie l. d.: stempel autorski: Kasper Pochwalski | artysta malarz | Kraków Smoleńsk 28; długopisem T.? Pochwalska; ołówkiem data 1938?

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET KOBIECY, 1953

Pastel, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p. d.: Kasper Pochwalski
|Luty1953 (Leówn [... ]? napis nieczytelny)
Na odwrocie stempel autorski: Kasper Pochwalski |
Artysta malarz | Kraków|
Smoleńsk 26 i w owalu cyfra 12

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT KOBIECY, 1941

Pastel, papier; 34,5 x 27 cm
Sygnowany p. d.: Kasper Pochwalski 1941
Na odwrocie stempel autorski: Kasper Pochwalski | Artysta malarz |
Kraków| Smoleńsk 26, T. Pochwalska i w owalu cyfra 8

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT PODWÓJNY, 1938

Pastel, papier; 32 x 49 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski 7. XII. 1938
Na odwrocie stempel autorski: Kasper Pochwalski | Artysta malarz |Kraków| Smoleńsk 26 i w owalu cyfra 5

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT KOBIECY, 1939

Pastel, papier; 34 x 49 cm
Sygnowany p. d.: Kasper Pochwalski 1939
Na odwrocie w owalu cyfra 6

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1939?

Ołówek, papier; 48,5 x 30,5 cm
Niesygnowany
Na odwrocie zwielokrotniona pieczątka: Kasper Pochwalski |
artysta malarz; długopisem data 1939?

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT

Ołówek, papier; 49 x 32 cm
Sygnowany śr. d.: Kasper Pochwalski; l. d.: 1936

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1938

Ołówek, papier; 32 x 49 cm
Sygnowany l. d.: 2. XII. 1938 Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT, 1953

Ołówek, papier; 29,5 x 42 cm
Sygnowany śr. d.: Kasper Pochwalski
Na odwrocie pieczątka: Kasper Pochwalski | artysta malarz;
data ołówkiem 1953

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

W pracowni malarza, 1937 r.

olej/tektura, 51, 5 x 33 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Kasper Pochwalski | 1937`
sygnatura i datowanie powtórzone wewnątrz obrazu

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PEJZAŻ MIEJSKI Z BRAMĄ

Olej, płótno; 37 x 47 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski 1963

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

ZAUŁEK, lata 60-te XX w.

Olej, płótno; 76,5 x 58,5 cm

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

MARTWA NATURA, 1957

Olej, płótno; 65 x 52 cm
Sygnowany p. d.: Kasper Pochwalski 1957
Na odwrocie napis: 25 II 1957

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Portret nieznajomej

olej, płótno, 76 x 59 cm;

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Na kopie siana

olej, płótno naklejone na tekturę,
41,5 x 33 cm;
sygn. l.d.: 1946 1947 / Kasper Pochwalski
Na odwrocie napis autorski: Kasper Pochwalski / Ciążkowice / 1946

liczba obiektów: 363