1 zł
2 600 000 zł

FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

Kurtyna II (1982)

sygn. dat.p.d.,
linoryt barwny (17/50),
47x34 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja, 1950 - 51 r.

olej/płótno, 61,3 x 50,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `S. Fijałkowski - Kompozycja 1950/51 A 141`

WSTAWIANY: Galeria Sztuki Współczesnej Ego w Poznaniu

Estymacja: 40 000 - 70 000 zł

Olej, płyta pilśniowa,
17 x 49,5 cm
Sygn. p.d. Fijałkowski 16.II.1960

Talmud Polski II, 1988

Olej, płótno;
70 x 100 cm
Sygn. na krośnie: S.FIJAŁKOWSKI - TALMUD POLSKI II, 1988

31 VII 76, 1976/1995 r.

sitodruk/papier, 70,3 x 100 cm
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu:
`31 VII 76 / 19 I 95 e.a. S.Fijałkowski`

Estymacja: 2 600 - 3 600

9 VIII 2001-02, 2001-2002

akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
sygn. i opisany u dołu: Nieborów, 9 VIII 2001-2 S. Fijałkowski 58/2001 (ołówkiem)

Anima, 1985

linoryt, papier,
33 x 28 cm;
sygn. u dołu: Anima nakł. e.a. S. Fijałkowski 85

1II 62 (1962)

sygn. p. d.
linoryt
16.7x14 cm

Po trzydziestu latach (2001)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
116x89 cm

Morski Anioł 2a

grafika komputerowa
30 x 21 cm

8 XII 2008-1-10-III 2011

grafika komputerowa
30 x 21 cm

XVIII Studia talmudyczne 1988/89

Olej, płótno; 75,5 x 66 cm
Sygn. na odwrocie na krośnie: S.FIJAŁKOWSKI XVII STUDIA TALMUDYCZNE 1988/89

6 VII 90

litografia, papier,
32 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.Fijałkowski; dat. l. d.: 6 VII 90; śr. d.: 14/50

Dla Henryka Mikołaja Góreckiego, 1980 r.

akwaforta/papier, 24,5 x 18 cm
sygnowany i datowany u dołu ołówkiem: `akwaforta dla Henryka Mikołaja Góreckiego | 15/30 S. Fijałkowski 80`

Estymacja: 600 - 1 000 zł

Plener geometrystów, 1985 r.

olej/płótno,
100 x 73 cm,
sygnowany na odwrociu

Estymacja: 50 000 - 65 000 zł

Na śmierć kardynała, 1981

Linoryt;
wym.: 450 x 345 mm,
sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 81, e/a.

Ognisty wóz Eliasza, 1979

Linoryt;
wym.: 400 x 300 mm,
sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 79.

Anioł II

sitodruk/papier,
20,5 x 14,2 cm,
sygnowany i opisany u dołu: Anioł II S. Fijałkowski,
z kolekcji Galerii Boss, Warszawa

wydruk kolorowy/papier,
e/a, 14,5 x 10,6 cm,
sygnowany i opisany u dołu: e.a. S. Fijałkowski,

Gest Galeria Sławomira Bossa, 1996

35/50, sitodruk/papier,
14 x 11 cm,
sygnowany, datowany i opisany na dole: 35/50 S. Fijałkowski 96,

liczba obiektów: 593