1 zł
2 600 000 zł

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

TRZY KOBIETY, 1985

Litografia barwna, papier; 50 x 32 cm (odbitka)
Sygnowana oł. pod ryc. p. Lebenstein; l.: 14/75

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

BESTIA, 1973

Litografia barwna, papier; 49 x 69 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem p.d.: Lebenstein 73; l.d.: 27/100

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

MINSTRELE

Litografia barwna, papier; 29,5 x 20 cm (w świetle p-p)
Sygnowana ołówkiem l.d.: 400

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

TEATR, ok. 1969

Litografia barwna, papier; 39 x 29 cm (w świetle p-p)
Sygnowany oł. p. g.: Lebenstein; l.g.: 20/100

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Czworonóg (Quadrupede), 1973 r.

litografia barwna/papier, 70 x 49,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '43/100'
sucha pieczęć p.d.: 'LA NUOVA FOGLIO | GRAFICA CLUB | POLLENZA DI MACERATA'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Przyjęcie Postawy , 1973 r.

litografia barwna/papier,46,5 x 45 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '45/100'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Radiogram - portret, 1973 r.

litografia barwna/papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '3/100'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Lebenstein et les siens - zestaw 8 litografii , 1972 r.

litografia/papier, 42,5 x 33 cm (wymiary każdej z prac)
każda z prac sygnowana i opisana ołówkiem wewnątrz kompozycji

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Leda, 1974 r.

technika mieszana/papier, piórko, 41,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Lebenstein 74'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Study for Vertical Blue, 1965 r.

akwarela, tusz/papier, 33 x 22,9 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘lebenstein 65’, opisany u góry: ‘à Ralph amicalement Jan Paris le 8 sept. 1965'
na odwrociu naklejka the Museum of Modern Art w języku angielskim z opisem pracy: 'CONTEMPORARY EUROPEAN WATERCOLOURS | ARTIST: LEBENSTEIN | TITLE: STUDY FOR THE PAINTING “VERTICAL BLUE” | watercolour, ink wash and India ink | LENDER’S NAME: Ralph Bernstein, New York | MUSEUM NO. 65.114 BOX NO. 3'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Kompozycja z sercem - Ilustracja do poezji Eugenio Montale: "CINQUANTE ANS DE POESIE", 1972

litografia barwna/papier, 22 x 26 cm w świetle passe – partout
edycja 66/100
sygnowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein" oraz opisany: l.d.: "66/100"

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Petite vice (Małe grzeszki), 1966

litografia/papier, 37,5 x 24 cm w świetle passe - partout
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "21/80"

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Corps propre (Ciało własne), 1966

litografia/papier, 38 x 26,5 cm w świetle passe - partout
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "E.A."

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Ballon - Baba (Balon - Pupa), 1966

sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "Epreuve d'artiste"

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Sauterelle, 1970

olej, technika mieszana, płótno; 55 x 45,4 cm (owal);
sygn. i dat. wzdłuż dolnej krawędzi: Lebenstein 70;
na odwrocie napis: "Lebenstein / "Sauterelle" / 1970" oraz nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Zachęcie z 1992, poz. kat. 35.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Kompozycja, ok. 1956

tusz, pędzel, papier milimetrowy; 59 x 41 cm (w świetle oprawy);
Obraz przed konserwacją.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974

litografia, papier; 69,5 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), śr. d. numer odbitki: 66/100 (ołówkiem).

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Bez tytułu, Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974

litografia, papier; 69,5 x 49,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), l. d. numer: 34/100 (ołówkiem).

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Trzy kobiety

litografia, papier; 69,5 x 50 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: Lebenstein (ołówkiem), l. d. numer: 7/75 (ołówkiem).

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Pierścienie powinny zniknąć z naszych nosów, 1974

litografia, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem); l. d. numer: 14/100 (ołówkiem).

liczba obiektów: 1012