PRONASZKO Andrzej (1888 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier
48,5 x 34 cm
sygn. l.g.: And. Pronaszko Lwów 1919
Akwarela, papier
48,5 x 34 cm
sygn. p.d.: And. Pronaszko 1919 Lwów
olej, sklejka, 87,5 x 62 cm;
na odwrocie naklejka z nazwiskiem autora, tytułem, datą, techniką i wymiarami obrazu
oraz nr 93 (206)
olej, tektura;
38,5 x 29 cm
sygn. p.d. a. Pronaszko
olej, sklejka, 44 x 43 cm
sygn. i dat.p.d.: and.Pronaszko 1912
olej, płótno, 90,5 x 69,5 cm;
sygn. p.d.: and. Pronaszko
olej, płótno, 90,5 x 69,5 cm;
sygn. p.d.: and. Pronaszko
olej na sklejce, 53,5 x 62,5 cm,
sygn. p.d.: A Pronaszko
olej, tektura, 45 x 43 cm;
sygn. p.d.: and. Pronaszko. 1913.
olej/sklejka, 56 x 64,5 cm
sygnowany p. d.: `And Pronaszko (...)`
na odwrocie fragment papierowej naklejki
olej, tektura, 45 x 43 cm;
olej, sklejka,
wym.: 53,5 x 62,5 cm,
sygn. p.d.: A.Pronaszko
MARTWA NATURA Z FIGURKĄ PORCELANOWĄ, 1911
Sygnowany l. d. and pronaszko
Na odwrociu tektury piórem, atramentem:
Andrzej Pronaszko 1911;
oraz ślad pieczęci (?): ANDRZEJ PRONASZKO
olej, sklejka, wym.: 53,5 x 62,5 cm
sygn. p.d.: An Pronaszko
olej, tektura
45 x 43 cm;
sygn. p.d.: and. pronaszko. 1913.
gwasz, ołówek, papier czerpany,
21 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: And.Pronaszko 1913 r
Martwa natura z gitarą i butelką
gwasz, ołówek, papier,
12 x 20,5 cm
na odwrocie: autorskie datowanie 26.I.1952